Gdzie jest Dory? Kolejna część oceanicznej przygody

Niezapomniana Dory z Gdzie jest Nemo? powraca! Razem ze swoimi przyjaciółmi, Nemo i Marlinem, wyruszy na podbój podwodnego świata w poszukiwanie odpowiedzi na pytania dotyczące jej przeszłości.

Kim byli jej rodzice? I gdzie nauczyła się języka wielorybów?

Książki z serii Gdzie jest Dory? oraz magazyn filmowy od czerwca 2016 r. w sprzedaży.

Cykl książek przygotowany specjalnie z okazji premiery kinowej filmu „Gdzie jest Dory”, kontynuacji jednego z największych hitów Disney Pixar „Gdzie jest Nemo” od 8 czerwca w sprzedaży! Bohaterowie, których pokochali wszyscy, wyruszają na poszukiwanie nowych przygód.

Przemierzywszy cały ocean w poszukiwaniu Nemo, Marlin i Dory wrócili na Wielką Rafę Koralową, by we trójkę wieść spokojne, pozbawione przygód życie. Niemal rok później, kiedy Dory poznaje pojęcie migracji, zakorzenionego głęboko w podświadomości instynktu, który pozwala zwierzętom odnaleźć drogę powrotną do domu, rybka przypomina sobie o rodzicach, od których oddzielił ją okrutny los. Kierując się wyłącznie intuicją i mglistymi wspomnieniami, Dory zabiera Nemo i Marlina w podróż do kalifornijskiego oceanarium, którego misją jest leczenie gatunków morskich i zapewnienie im bezpiecznego powrotu do domu. Dory wkrótce przekona się, że odnalezienie rodziców wcale nie jest łatwym zadaniem...

W serii m.in. książki:

Gdzie jest Dory? Złota księga

DISNEY
Przekład: Adrianna Zabrzewska
Oprawa: twarda
Objętość: 96 stron
Dla dzieci 3-7 lat
Premiera: 8 czerwca 2016 r.

 

Gdzie jest Dory? Kocham ten film
DISNEY
Przekład: Adrianna Zabrzewska
Oprawa: twarda
Objętość: 64 strony
Dla dzieci 3-7 lat
Premiera: 8 czerwca 2016 r.

Gdzie jest Dory? Wielki zeszyt filmowy

DISNEY
Przekład: Małgorzata Fabianowska
Oprawa: miękka
Objętość: 48 stron
Dla dzieci 3-7 lat
Premiera: 8 czerwca 2016 r.

Czy marzyło ci się kiedyś wielkie nurkowanie w oceanie? Jeśli tak, zanurz się w tej książce i pokoloruj wielki błękit! Przeżyj jeszcze raz przygody z Nemo, Marlinem i zapominalską Dory, która płynie do Kalifornii, aby odnaleźć swoją rodzinę. Poznaj piękną opowieść o przyjaźni i wielkich przygodach małych rybek.


Gdzie jest Dory? Magazyn filmowy

Wydawca: Egmont Polska Sp. z o.o.
Ilustrator: Disney
Dla dzieci 3-7 lat
Premiera: 17 czerwca 2016

Magazyn filmowy „Gdzie jest Dory?” jest poświęcony w całości historii, będącej kontynuacją podwodnych przygód bohaterów pierwszego filmu „Gdzie jest Nemo?”.

W czasopiśmie przeplatają się historie i komiksy z różnorodnymi zadaniami do wykonania. Dzięki nim czytelnicy będą mieli okazję wcielić się w bohaterów opowieści i podejmować decyzje, które mają wpływ na przebieg historii. Dodatkową atrakcją są ciekawostki o życiu podwodnych stworzeń.
Do magazynu będzie dodana zabawka: gra wodna.