AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA - HarperCollins Polska

Książeczki dla dzieci

Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek dla najmłodszych dzieci w różnych kształtach i formatach, które zachęcają do nauki przez zabawę. Każda publikacja to wspaniała rozrywka wspomagająca rozwój. Kartonowe książeczki z wyciętymi kształtami, ruchomymi obrazkami, a także proste kolorowanki dla maluchów, barwne wydzieranki czy książeczki ze zmywalnym pisakiem świetnie rozwijają zdolności manualne, a przy okazji poruszają bliskie maluchom tematy i zaspokajają ich ciekawość.

AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA. POMÓŻ MI PRZETRWAĆ

Seria „Pomóż Mi Przetrwać” została stworzona dla dzieci, które chcą mądrze wspierać przyrodę.  Książka zawiera planszę edukacyjną oraz słowniczek trudnych pojęć.

Porwanie jeża EliaszaPorwanie jeża Eliasza
Autor: Ewa Nowak
Ilustrator: Anna Łazowska
Oprawa: twarda
Objętość: 32 strony
Format: 200x250
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 12.08.2020

Jeż to dzikie zwierzę, które wszyscy znamy i czasem je spotykamy. Ten niewielki ssak z kolcami jest bohaterem naszego opowiadania i ma na imię Eliasz. Pewnego razu chłopiec znajduje małego jeża. Dziecko myślało, że zwierzątko zostało porzucone, więc zabrało je do domu. Ale czy zrobiło dobrze, czy jeż na pewno był pozostawiony sam sobie?

 

 

 


AKADEMIA MĄDREGO DZIECKA - HarperCollins PolskaElwirka na śnieżnej pustyni
Autor: Ewa Nowak
Ilustrator: Anna Łazowska
Oprawa: twarda
Objętość: 32 strony
Format: 200x250
Grupa docelowa: 3-7 lat
Premiera: 12.08.2020

Elwirka to mały pingwin cesarski. Właśnie wykluła się z jaja i musi przetrwać mroźną zimę na Antarktydzie. Gdy podrośnie, czeka ją długi spacer w kierunku oceanu, gdzie będzie się uczyć, jak polować. Po drodze jednak czyha na nią wiele niebezpieczeństw. Z powodu globalnego ocieplenia lód w wielu miejscach jest cienki. Kiedy topnieje, powstają w nim wielkie szczeliny. Czy Elwirka sobie poradzi?

http://www.harpercollins.pl