BING. Bajki 5 minut przed snem

Bing jest trzyletnim króliczkiem, który jest bardzo ciekawy świata. Jego przygody do złudzenia przypominają codzienność dzieci w podobnym wieku. Każdy epizod zaczyna się typową dziecięcą czynnością, z którą muszą poradzić sobie bohaterowie: Bing, jego opiekun Flop, przyjaciele Sula i Pando oraz kuzyni Koko i Charlie. Mimo chęci nie zawsze im się udaje, popełniają błędy, na których się uczą. Czasami króliczkowi brakuje doświadczenia, aby przewidzieć skutki swojego zachowania. Gdy tak się dzieje Bing musi poradzić sobie ze swoimi uczuciami. Z pomocą Flopa udaje mu się odzyskać pewność siebie. Bing w Polsce gości na kanale dziecięcym MiniMini+ w animacji o tym samym tytule.

BING. Bajki 5 minut przed snemBajki 5 minut przed snem

Autor: Beata Żmichowska
Ilustrator: Animaccord
Oprawa: flexi
Objętość: 176 stron
Format: 200x250
Grupa docelowa: 3-7 lat
https://egmont.pl

Czytanie przed snem to dobry pomysł na miłe zakończenie dnia, a zbiór jedenastu krótkich i prostych opowieści o przygodach Binga i jego przyjaciół zachęca do samodzielnej lektury i pozwala oswoić się z książką! Historie, które znalazły się w zbiorze są nowe – nie były wcześniej publikowane.

 

 

 

 

Bing na tropie. Szukaj i znajdźBing na tropie. Szukaj i znajdź

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Acamar Films
Oprawa: miękka
Objętość: 24 strony
Format: 238x305
Cena: 16,99
ISBN: 978-83-281-4699-0
Grupa docelowa: 3-7 lat


Szukaj i znajdź to książka, którą młody czytelnik może przeglądać bez końca, wyszukując na niezbyt skomplikowanych ilustracjach elementy wskazane w poleceniach. To doskonała zabawa, dzięki której dziecko ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność liczenia czy znajomość kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by kilkulatek z łatwością poradził sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych rzeczy, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem!

BING. Bajki 5 minut przed snemBing. 100 naklejek

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Acamar Films
Oprawa: 16 stron
Objętość: zeszytowa
Format: 205x294
Grupa docelowa: 3-7 lat


16 stron łamigłówek o zróżnicowanym stopniu trudności i ponad 100 naklejek. Część z nich można wykorzystać do rozwiązywania zadań, a część – do zabawy. Łamigłówki w książeczce zostały dobrane tak, aby uwzględnić indywidualne różnice w rozwoju dzieci i pomóc w kształtowaniu umiejętności niezbędnych na pierwszym etapie edukacji. Trudniejsze zadania mają specjalne oznaczenia – w ich rozwiązywaniu mogą pomóc rodzice!