Cały rok z Nelą Małą Reporterką | "Przygodnik 2019/2020"

PRZYGODNIK to kalendarz szkolny na rok 2019/2020 pełen SUPERprzygód. W tym roku szkolnym Nela Mała Reporterka znowu wyruszy na niesamowitą wyprawę... Odszuka 12 groźnych zwierząt i zaprezentuj ich tajemnice i SUPERmoce. Dzięki PRZYGODNIKOWI żądni przygód czytelnicy będą mogli podróżować po całym świecie i wspólnie przeżywać fascynujące historie! Nela ma nadzieję, że jej fani wybiorą się z nią – bo czeka ich 366 wyjątkowych dni!

TO BĘDZIE ROK ODWAŻNYCH ODKRYWCÓW

Jesteście ciekawi, od jakiego zwierzęcia zaczniecie? Od olbrzymiego bawołu. Kierunek Afryka!

Cały rok z Nelą Małą Reporterką | "Przygodnik 2019/2020"

Przedstawiam Ci mój nowy PRZYGODNIK, czyli kalendarz szkolny na rok 2019/2020 pełen fantastycznych odkryć i przygód. W tym roku wyruszymy na niesamowitą wyprawę po świecie... niebezpiecznych zwierząt. Odszukamy dwanaście wyjątkowo groźnych zwierząt i poznamy SuperMoce, którymi dysponują.  Pamiętaj! To nie jest zwykły kalendarz. To PRZYGODNIK! Pakuj się i wyruszamy.

- Nela Mała Reporterka

Nela – 13-letnia podróżniczka, autorka książek dla dzieci i reporterka telewizyjna. Od piątego roku życia podróżuje po kontynentach, nagrywając i opisując swoje przygody. Jej idolem jest Steve Irwin, za którego przykładem chce ratować zwierzęta i podróżować wszędzie tam, gdzie poniosą ją wyobraźnia i marzenia. Regularnie opisuje swoje przygody z najdalszych zakątków świata w serii cieszących się ogromną popularnością książek dla dzieci. Czterokrotna zwyciężczyni nagrody Bestsellery Empiku: za rok 2015 („Nela i tajemnice świata"), za rok 2016 („Śladami Neli przez dżunglę, morza i oceany"), za rok 2017 („Nela i skarby Karaibów") oraz za rok 2018 („Nela na wyspie rajskich ptaków").W 2014 roku rozpoczęła prowadzenie własnego autorskiego programu podróżniczego pt. „Nela Mała Reporterka", emitowanego w TVP ABC.

Aktualnie Nela rozwija projekt edukacyjno-badawczy w ramach tworzonej przez siebie fundacji „The Adventure starts Here Foundation". Fundacja będzie tworzyć bazy badawcze na całym świecie, gdzie będą zapraszani naukowcy oraz dzieci, które staną się obserwatorami przyrody. Pierwsza baza badawcza ma powstać w dżungli na Kostaryce. Więcej informacji: FB https://www.facebook.com/podrozeneli/ oraz IG @podrozeNeli.pl_official.

Dotychczas nakładem wydawnictwa Burda Media Polska ukazało się 13 książek Neli: „10 niesamowitych przygód Neli", „Nela na 3 kontynentach. Podróże w nieznane", „Nela i tajemnice świata", „Nela na tropie przygód", „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany", „Nela na kole podbiegunowym", „Nela i skarby Karaibów", „Nela i tajemnice oceanów", „Nela i polarne zwierzęta", „Nela na wyspie rajskich ptaków", „Nela i sekrety dalekich lądów", „Nela i wyprawa do serca dżungli" oraz „Nela i kierunek Antarktyda".