Dziennik Łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia

Co się czuje, gdy dzikie hieny jedzą z ręki, hipopotam  niemal wywraca płynącą łódź, a tajemniczy Mursi na Twoich oczach piją zwierzęcą krew? Tak w dużym skrócie wygląda opis prawdziwej egzotycznej wyprawy 11-letniego podróżnika – Szymona Radzimierskiego zawarty w książce „Dziennik Łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia”.

szymon radzimierski

Szymon, który do tej pory zwiedził już ponad 30 krajów: podróżował po Europie, obu Amerykach, Nowej Zelandii, Australii i Azji, kontynuuje serię dla Łowców Przygód. Tym razem zabiera  czytelników na wyprawę na sam dach Afryki – do dzikiej Etiopii.
Jak zwykle towarzyszą mu rodzice. Wszyscy troje podróżują po niebezpiecznych drogach Etiopii. Nocleg znajdują w lokalnych wioskach, czy w bazie wojskowej na słonej piaszczystej pustyni. W trakcie wyprawy czekają na nich tysiące przeżyć: strasznych, śmiesznych oraz szokujących. A to wszystko z precyzją godną prawdziwego reportera dokumentuje Szymon w swoim  autorskim dzienniku. Z pasją i ciekawością doświadczonego podróżnika.

Każdego, niezależnie od wieku, serdecznie zapraszamy do dołączenia do ekipy #ŁowcyPrzygód Szymona Radzimierskiego.

szymon radzimierski

Marek Kamiński i Jarosław Kuźniar są już w zespole Szymona!

Szymon opowiada o swojej wyprawie do Etiopii z taką pasją, że mam ochotę z marszu założyć plecak i rzucić się w wir przygody razem z nim!
Marek Kamiński

Szymon ma w sobie więcej wiedzy o świecie i słów powszechnie uznanych za literackie niż niejeden podróżnik i literat w jednym. Ma uważność świata, której mu zazdroszczę. Ruszyłbym z nim, najchętniej poza szlak.
Jarosław Kuźniar

Książka „Dziennik Łowcy przygód. Etiopia. U stóp góry ognia” ukazała się nakładem Wydawnictwa Znak