Jak zdobyć Nagrodę Nobla? - Wydawnictwo Muchomor

Autor: Katarzyna Radziwiłł

Wydawnictwo Muchomor

Jak zdobyć Nagrodę Nobla?Do zdobycia nagrody Nobla możesz zacząć się przygotowywać już od najmłodszych lat!
Z tej książki dowiesz się, kim był Alfred Nobel, jak powstała nagroda, kto i za co ją przyznaje. Poznasz niektórych laureatów i ich osiągnięcia.

 

Jak zdobyć Nagrodę Nobla?

 

 

Ryms - Wortal o książkach dla dzieci i młodzieży
(...) Urodziłeś się w czerwcu lub w lutym? Jesteś mężczyzną? Pochodzisz ze Stanów Zjednoczonych? A może należysz do rodziny Joliot-Curie? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na wszystkie pytania, masz ogromne szanse na zdobycie Nagrody Nobla!
Jeśli jednak Twoje perspektywy nie są tak obiecujące, nie warto zniechęcać się statystykami. Katarzyna Radziwiłł w książce "Jak zdobyć Nagrodę Nobla?" w przystępny sposób wyjaśnia, za co można zdobyć tytułowe wyróżnienie. Odpowiada też na pytania, kto może zgłosić kandydata, co to znaczy „laureat” i jak w ogóle wygląda nagroda ufundowana przez Alfreda Nobla. (...)
http://ryms.pl/ksiazka_szczegoly/2652/index.html


BUKBUK www.bukbuk.pl
 (...) Różnie można inwestować: w złoto ( ale podobno teraz nie warto), w akcje i obligacje, w malarstwo i nieruchomości. Najlepiej jednak zainwestować we własne dzieci. W dodatku można to uczynić znacznie niższym kosztem, niż kupując – dajmy na to – Kossaka do kolekcji. Wystarczy przecież kupić mu książkę, a potem z nim posiedzieć i poczytać, tworząc najlepszą inwestycję na świecie – więź. (...)
(...) Z cyklu – inwestycje – jak zdobyć nagrodę Nobla, to bardzo przyjemnie napisany przewodnik po wielkich ludziach i ich osiągnięciach, tak by się może nieco zainspirować, odważyć i nie bać się nauki. Katarzyna Radziwiłł w jasny i przystępny sposób tłumaczy co to rezonans magnetyczny, za co ma Nobla Reymont, a za co Le Clezio, oraz jak teorie ekonomiczne mogą się przekładać na nasze życie. (...)
http://bukbuk.pl/pogotowie-mikolajowe-czyli-pojsc-dzis-ksiegarni/