Książki z serii Mapy i labirynty.

MAPY I LABIRYNTY. ZAKRĘCONA KSIĘGA ZABAW

Te książki to wiele godzin zabawy, do której ciągle chce się wracać, bo nigdy się nie nudzi. Pomogą dziecku w nauce logicznego myślenia oraz ćwiczenia spostrzegawczości. Dzięki kartonowym kartkom książka będzie cieszyć młodych czytelników naprawdę długo.

Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw. PixarMapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw. Pixar
Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney Publishing
Tłumaczenie: Magdalena Stojicic
Oprawa: kartonowa
Objętość :22 strony
Format: 210x2
Grupa docelowa: 3-7 lat

Pixar Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw to wyjątkowa książka, która zabierze młodego czytelnika do świata filmów wytwórni Pixar. To propozycja dla kilkuletnich miłośników Aut, Toy Story, Iniemamocnych, Coco czy Gdzie jest Nemo?, którzy chcieliby na chwilę stać się młodymi detektywami i pomóc ulubionym bohaterom odnaleźć drogę do celu. W książce znajduje się bowiem dziesięć pięknie ilustrowanych map –każda z innego filmu –a na każdej z nich inny niesamowity labirynt do pokonania. Dodatkowo wszystkie mapy zawierają dziesięću krytych lokacji do odnalezienia.

 

Mapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw. PixarMapy i labirynty. Zakręcona księga zabaw. Disney

Autor: opracowanie zbiorowe
Ilustrator: Disney Publishing
Tłumaczenie: Magdalena Stojicic
Oprawa: kartonowa
Objętość: 22 strony
Format: 210x285
Grupa docelowa: 3-7 lat
Disney.  Mapy  i  labirynty. Zakręcona księga zabaw to wyjątkowa książka, która zabierze młodego czytelnika do świata klasycznych filmów Disneya. To propozycja dla kilkuletnich miłośników  Króla  Lwa,  Piotrusia  Pana,  Alicji  w  Krainie  Czarów,  Dumbo  czy  101 dalmatyńczyków, którzy chcieliby na chwilę stać się młodymi detektywami i pomóc ulubionym bohaterom  odnaleźć  drogę  do  celu.  W  książce  znajduje  się  bowiem  dziesięć  pięknie ilustrowanych map –każda z innego filmu –a na każdej z nich inny niesamowity labirynt do pokonania. Dodatkowo wszystkie mapy zawierają dziesięć ukrytych lokacji do odnalezienia.