Pan Toti i rodzina Pyrtków

Fundacja Pan Toti i Przyjaciele zaprasza do krainy Pana Totiego, w której na Czytelników czekają całkiem nowe przygody małego bohatera i jego przyjaciół. Poznajcie zatem "Pana Totiego i rodzinę Pyrtków".

Pan Toti rozbudza dziecięcą wyobraźnię, uczy poprawnych zachowań, przekazuje wiedzę, a przede wszystkim bawi.

Głównym bohaterem cyklu książek Joanny Sorn-Gary jest Pan Toti, człowieczek wielkości palca poszukujący skarbów w kopalni ukrytej pod podłogą. Zawsze znajduje skarb, który pomaga w rozwiązaniu problemu na wyspie. W najnowszej książce Pan Toti pomaga obcym przybyszom, do tego bezdomnym. Błękitni imigranci zamieszkają na wyspie i zaprzyjaźnią się z jej mieszkańcami.
toti

Książki „Pan Toti”, napisane przez gliwicką pisarkę Joannę Sorn-Garę, zachwycają dzieci zadziwiającymi przygodami i mnóstwem ilustracji, natomiast rodzice doceniają ich edukacyjno-wychowawczy charakter. Ciekawy układ typograficzny, z tekstem dzielonym na małe cząstki i z kolorowymi wypowiedziami bohaterów, pobudza dzieci do samodzielnej nauki czytania, a zgadywanki obrazkowe i zadania do wykonania zapewniają dodatkową zabawę.

Pan Toti jest bohaterem cyklu książek i serialu animowanego. Dzieci mogą jego przygody czytać, a także oglądać w telewizji i w Internecie. Mogą go również spotkać podczas warsztatów twórczych organizowanych przez Fundację Pan Toti i przyjaciele, a przy tej okazji zdobyć gazetkę warsztatową Pana Totiego.

Pan Toti i rodzina Pyrtków
Autor: Joanna Sorn-Gara
Oprawa twarda
Liczba stron: 48