Najpiękniejsze opowieści pod choinkę – recenzja

skrzatEWA STADTMÜLLER od 20 lat tworzy opowieści i wiersze dla dzieci. To twórczość przepełniona ciepłem, dobrymi emocjami, pozytywnym przekazem. Nie inaczej jest na kartach "Najpiękniejszych opowieści pod choinkę". Urzekające, świąteczne historie wprowadzają młodego Czytelnika w atmosferę Bożego Narodzenia.

Sprawianie innym drobnych przyjemności, niesienie pomocy potrzebującym, troska o zwierzęta czy nawet, będący znakiem naszych czasów, powrót rodziców z Londynu na święta to wątki pojawiające się w tym zbiorze opowiadań.

Pięknie wydany zbiór sześciu opowieści został wzbogacony pełnymi uroku ilustracjami autorstwa Kazimierza Wasilewskiego oraz graficznymi motywami świątecznymi pojawiającymi się na każdej stronie. Duża, czytelna czcionka sprawia, że po książeczkę mogą z powodzeniem sięgnąć także najmłodsi adepci sztuki czytania. Lekturę "Najpiękniejszych opowieści pod choinkę" polecamy szczególnie w okresie świątecznym. Z pewnością umili chwile wyczekiwania na pierwszą gwiazdkę, a także idealnie wpasuje się w atmosferę zimowych, rodzinnych wieczorów z książką.

Redakcja rodzinny-krakow.pl

Najpiękniejsze opowieści pod choinkę

Autor: Ewa Stadtmüller
Ilustrator: Kazimierz Wasilewski
Wydawnictwo Skrzat - http://www.skrzat.com.pl/
Kategoria wiekowa: 3 – 7