Tik Tak Bum junior – recenzja

Prawdziwa bomba?!


Na szczęście to tylko zabawka, ale tyka bardzo sugestywnie i robi piorunujące wrażenie. Jeśli chcecie sprawdzić, jakie to uczucie kiedy "wybucha", zagrajcie w Tik Tak Bum junior od firmy Piatnik.

Tiak Tak Bum junior – recenzja

Gra dedykowana jest dla osób o mocnych nerwach ;) w wieku od 5 lat.

Co zawiera pudełko? Elektroniczną bombę oraz karty przedstawiające różne sceny podpisane w języku polskim i angielskim. Wszystko elegancko ułożone w odpowiednich przegródkach.

Według wskazówek producenta, Tik Tak Bum junior polega na jak najszybszym wymyśleniu rzeczy, które pasowałyby do sceny przedstawionej na karcie. Warto uczynić to jak najsprawniej, aby pozbyć się tykającej bomby. Kilka innych wariantów gry znajdziecie na karcie z instrukcją, ale zapewne sami będziecie mieli dużo różnych pomysłów na zabawę.

W Tik Tak Bum junior liczy się szybkość i czas, ponieważ nie wiadomo kiedy bomba "wybuchnie"  – zdarza się to w losowym czasie od 10 do 60 sekund. Zabawa zatem jest dynamiczna i emocjonująca.

Piatnik jak zwykle zadbał o wysoką jakość produktu. Bomba jest niemal niezniszczalna i przetrwa wiele różnych "akcji" w wykonaniu Waszych dzieci.

Polecamy!

 

Redakcja rodzinny-krakow.pl