Kapitalne zagadki – recenzja

Wspaniała zabawa dla wielbicieli zagadek logicznych

Kapitan Nauka dba o wszystkich małych wielbicieli zabaw logicznych. Z myślą o nich stworzył kolejną ciekawą i wciągające zestawy zadań o nazwie "Kapitalne łamigłówki". Ponad 100 zagadek znajduje sie w każdym z ośmiu pudełek. Zebrane w wygodnym kołozeszycie, dedykowane są dzieciom w różnym przedziale wiekowym – od 4-5 lat do 7-8 lat.

Kapitalne zagadki – recenzja

Kto pierwszy znajdzie wszystkie zguby na ilustracji? Na którym obrazku niczego nie brakuje? Jaki element został bez pary? Co nie zgadza się na obrazku? Który element jest jak z innej bajki? Gdzie w tajemnym szyfrze popełniono błąd?
To przykłady tylko kilku z wielu zagadek ukrytych w pudełku.

Kapitalne zagadki

Co na pewno zwróci Waszą uwagę podczas ich rozwiązywania? Kolorowe ilustracje autorstwa wspaniałych polskich ilustratorów: Pauliny Zbylut, Macieja Łozowskiego, Kamilii Kozłowskiej, Anny Kleszczewskiej oraz Ewy O'Neill. Błądzenie ołówkiem między TAKIMI obrazkami to sama przyjemność.
Mały format pudełka daje możliwość zabrania go ze sobą np. w podróż, albo wszędzie tam, gdzie czas się dłuży, bo z nimi nudzić się nie będziecie.  Rozwiązywanie Kapitalnych  łamigłówek ćwiczy spostrzegawczość i logiczne myślenie, ale jest też świetną zabawą. Polecamy!

http://kapitannauka.pl/kapitalne/