Magiczny final z Harrym Potterem – konkurs

Konkurs rozstrzygnięty!

„Harry Potter i Insygnia Śmierci” jest siódmą ekranizacją przygód młodego czarodzieja, nakręconą na podstawie bestsellerowych powieści J.K. Rowling, laureatki prestiżowej nagrody literackiej im. Hansa Christiana Andersena.

Ostatnia część przygód najsłynniejszego czarodzieja to długo wyczekiwane w świecie filmu wydarzenie przedstawione w dwóch pełnometrażowych częściach. Pierwsza z nich opowiadała o szalenie niebezpiecznej misji trojga przyjaciół – Harry’ego, Rona i Hermiony. Ich zadaniem było odnalezienie horkruksów, przedmiotów, w których zaklęta została cząstka duszy Lorda Voldemorta. W drugiej części walka dobra ze złem w świecie czarodziejów przeobrazi się w wielką wojnę, w której już nikt nie będzie bezpieczny. Być może w ostatecznej rozgrywce z Voldemortem Harry będzie musiał poświęcić to co dla niego najcenniejsze...

  Magiczny final z Harrym Potterem – konkurs

W związku z premierą ostatniej części przygód Harry'ego Pottera mamy dla Was 2 podwójne zaproszenia na film do kina IMAX Cinema City Plaza (Al. Pokoju 44, Kraków) ważne od poniedziałku do czwartku (18-21 lipca).

Aby wygrać wejściówki należy odpowiedzieć na proste pytanie związane z Harrym Potterem:

Jak brzmi nazwa pierwszej części przygód Harry'ego Pottera autorstwa J.K.Rowling?

Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@rodzinny-krakow.plw tytule maila wpisując: Harry Potter. Wygrywają osoby, które prześlą maila jako 7 i 37.

Konkurs potrwa do 15 lipca do godz. 16:00.

Nagrody otrzymują: Jarosław Gorgoń i Magdalena Jażdżyk.

Regulamin konkursu portalu Rodzinny Kraków - „Harry Potter i Insygnia Śmierci”

 1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Harry Potter i Insygnia Śmierci” (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny Kraków z siedzibą w Krakowie przy ul. Skarżyńskiego 14 (zwanym dalej Organizatorem). 
 2. Konkurs rozpoczyna się 12 lipca 2011 r. i trwa do 15 lipca 2011 r. (włącznie). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.rodzinny-krakow.pl.
 3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
 4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą być reprezentowane przez swoich rodziców, bądź opiekunów.
 5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zarejestrowanie się na portalu Rodzinny Krakow i przesłanie odpowiedzi na adres: konkurs@rodzinny-krakow.pl. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jeden list z odpowiedzią. Odpowiedzi osób niezarejestrowanych na portalu nie będą brane pod uwagę. 
 6. Do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu Organizator opublikuje wyniki Konkursu na łamach portalu.
 7. Nagrodę będzie można odebrać tuż przed seansem po okazaniu dowodu tożsamości.
 8. Reklamacje dotyczące otrzymanych nagród można przesyłać w terminie 14 dni od dnia ich zrealizowana na adres Organizatora.
 9. Reklamacje nie zgłoszone w tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane.
 10. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez Uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z Uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.
 11. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych Organizatora oraz ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.
 12. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie go na tych stronach i poinformowanie wszystkich Czytelników portalu o tym fakcie.
 13. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.