Na wypoczynek do Bukowiny – konkurs "Na Olczańskim Wierchu"

Konkurs rozstrzygniety!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny i twórczy :) udział w konkursie. Otrzymaliśmy wspaniałe relacje z rodzinnych pobytów w górach, propozycje wycieczek odpowiednie nawet dla najmłodszych turystów.

Każdy uczestnik konkursu otrzymuje możliwość skorzystnia z  10% zniżki za pobyt w Willi "Na Olczańskim Wierchu", do której serdecznie zapraszamy!

Natomiast główną nagrodę w naszym konkursie otrzymuje Pani Agnieszka Roszyk, za ciekawą, osobistą relację z rodzinnego (zimowego) pobytu w Świeradowie Zdroju i Górach Izerskich.

 

Wszystkim, którzy jeszcze nie skorzystali z uroków letniej aury polecamy rodzinny wypoczynek pod Tatrami, a dokładnie w Bukowinie Tatrzańskiej, do której zaprasza Willa "Na Olczańskim Wierchu", usytuowana w najpiękniejszej części Bukowiny.

Nowo powstały ośrodek położony jest w spokojnej okolicy, blisko lasu, gdzie nawet w szczycie sezonu panuje cisza i spokój. Roztaczający się widok z okien sprawi, że goście zapomną o szarej codzienności, a spacery po lesie wpłyną na poprawę zdrowia i samopoczucia.

Pokoje w Willi zostały zaprojektowane i umeblowane z myślą zagwarantowania estetyki, elegancji oraz zapewnienia domowej atmosfery. Dwa pokoje są wykończone drewnem, góralska stylistyka przypomina, że cały czas jesteśmy na Podhalu. Stylowe pokoje w ciepłych kolorach posiadają eleganckie i nowoczesne wyposażenie najwyższej jakości.

 

Więcej o urokach Bukowiny Tatrzańskiej i wypoczynku w Willi "Na Olczańskim Wierchu" czytaj w dziale: Rodzinny wypoczynek oraz na stronie internetowej: http://www.olczanski.pl/

Każdego, kto poczuł nieprzepartą chęć skorzystania z bukowiańskich atrakcji i oddania się beztroskiemu wypoczynkowi w Willi "Na Olczańskim Wierchu", zaparaszamy do udziału w konkursie, jakiego jeszcze nie było, nagrodą jest bowiem:

5 dniowy pobyt w Willi "Na Olczańskim Wierchu" dla 1 rodziny do zrealizowania w dowolnym terminie

(max. 2 osoby dorosłe i 3 dzieci do 12 roku życia) - w zakres wygranej nie wchodzi wyżywienie

Ponadto, każdy, kto wezmie udział w naszym konkursie, otrzyma 10% zniżki na rodzinny pobyt w Willi "Na Olczańskim Wierchu"!

Aby wziąć udział w konkursie, prześlijcie do nas relację z Waszego, najlepiej rodzinnego, pobytu w górach (maksymalnie: 2500 znaków ze spacjami + do 3 zdjęć). Najciekawsza praca, prezentująca atrakcje turystyczne regionu, ciekawe osobiste spostrzeżenia, zostanie nagrodzona 5-dniowym pobytem w Willi "Na Olczańskim Wierchu" dla 1 rodziny oraz opublikowana na łamach portalu www.rodzinny-krakow.pl.

Prace należy przesyłać do 10 sierpnia na adres: redakcja@rodzinny-krakow.pl w temacie maila wpisując hasło: BUKOWINA

Pamiętajcie, aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu. Ponadto trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub opiekunów o pomoc.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu portalu Rodzinny Kraków - "Na Olczańskim Wierchu"

1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym "Na Olczańskim Wierchu" (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny Kraków z siedzibą w Krakowie, przy ul. Skarżyńskiego 14 (zwanym dalej Organizatorem).

2. Konkurs rozpoczyna się 25.07.2012 r. i trwa do 10 sierpnia 2012 r. (włącznie). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.rodzinny-krakow.pl.

3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą być reprezentowane przez swoich rodziców bądź opiekunów.

5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zarejestrowanie się na portalu Rodzinny Kraków i przesłanie na adres: redakcja@rodzinny-krakow.pl prac konkursowych. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jeden list z odpowiedzią. Prace konkursowe osób niezarejestrowanych na portalu nie będą brane pod uwagę.

6. Do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu, Organizator opublikuje wyniki Konkursu na łamach portalu.

7. Spośród nadesłanych prac konkursowych zostanie wybrana jedna, której autor otrzyma zaproszenie na 5-dniowym pobyt w Willi "Na Olczańskim Wierchu" dla 1 rodziny (max. 2 osoby dorosłe i 3 dzieci do 12 roku życia). W zakres wygranej nie wchodzi wyżywienie. Praca zostanie także opublikowana na łamach portalu www.rodzinny-krakow.pl. Nagrodę można zrealizować w dowolnym, uprzednio potwierdzonym w Willi terminie.

8. Reklamacje dotyczące otrzymanych nagród można przesyłać w terminie 14 dni od dnia zrealizowania nagrody na adres Organizatora. Reklamacje nie zgłoszone w tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane.

9. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez Uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z Uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.

10. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych Organizatora oraz ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.

11. Autor nadesłanej pracy wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatorów Konkursu nadesłanej pracy (wszystkich jej elementów) w dowolnym czasie i formie dla celów promocji Konkursu, Portalu i celów marketingowych.

12. W Konkursie pod uwagę bierze się również regulamin portalu Rodzinny Kraków dostępny tutaj. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie go na tych stronach i poinformowanie wszystkich Czytelników portalu o tym fakcie.

13. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.