Wygraj weekendowy pobyt w luksusowym Hotelu & Spa Bachledówka

Konkurs rozstrzygnięty!

Serdecznie dziękujemy wszystkim za tak liczny i twórczy udział w zabawie. Otrzymaliśmy wiele ciekawych propozycji haseł reklamowych, rymowanek, a nawet przyśpiewek w góralskim stylu dotyczących wypoczynku w Hotelu Bachledówka.

Każdy uczestnik konkursu otrzymuje możliwość skorzystania z  10% zniżki na rodzinny pobyt w Hotelu & Spa Bachledówka w terminie od 5 stycznia do 15 marca 2014 r. (prosimy powołać się na udział w konkursie portalu Rodzinny Kraków).
Decyzją jury konkursowego oraz sponsora konkursu - Hotelu & Spa Bachledówka,  główną nagrodę w naszym konkursie otrzymuje Pan Tomasz Korus z Warszawy. Gratulujemy!

 Wygraj weekendowy pobyt w luksusowym Hotelu & Spa Bachledówka

Trzygwiazdkowy Hotel & Spa Bachledówka położony jest w samym sercu Podhala, na szczycie Bachledówki (sąsiadki Gubałówki), na rozległej działce widokowej (ok. 1000 m n.p.m.), z której można podziwiać rozciągającą się na południu panoramę polskich oraz słowackich Tatr, a w kierunku północnym - Gorce z Turbaczem, na zachodzie zaś Babią Górę i Pilsko.

To wymarzone miejsce na rodzinne wakacje oraz odpoczynek i relaks wśród nieskażonej górskiej przyrody oraz malowniczych krajobrazów Podhala i Tatr.

Hotel Bachledówka oddaje do dyspozycji Gości nowocześnie zaprojektowane, funkcjonalne i klimatyzowane pokoje oraz apartamenty, doskonałą, przestrzenną i widokową restaurację, komfortowe SPA, basen i jacuzzi.

Więcej informacji na temat Hotelu & Spa Bachledówka można znaleźć na stronie: bachledowka.pl

Zapraszamy na zimowy wypoczynek na Bachledówkę, gdzie idealne warunki narciarskie utrzymują się niemal do kwietnia, co sprawia, że trasy narciarskie w rejonie tej góry odwiedza corocznie wielu amatorów białego szaleństwa.

Każdego, kto poczuł nieprzepartą chęć skorzystania z wyjątkowych atrakcji jakie oferuje Hotel & Spa Bachledówka, zapraszamy do udziału w konkursie, jakiego jeszcze nie było, nagrodą jest bowiem:

Zimowy weekend w Hotelu & Spa Bachledówka dla 1 rodziny do zrealizowania w terminie od 5 stycznia do 15 marca 2014 roku.

(max. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 12 roku życia) - w zakres wygranej wchodzą także 2 śniadania w hotelowej restauracji oraz 10% zniżki na zabiegi w Spa Bachledówka.

Ponadto każdy, kto weźmie udział w naszym konkursie, otrzyma 10% zniżki na rodzinny pobyt w Hotelu & Spa Bachledówka w terminie od 5 stycznia do 15 marca 2014 r.

Aby wziąć udział w konkursie, prześlijcie do nas propozycję hasła (lub kilku - max. 3 haseł) reklamującego zimowy, rodzinny pobyt w Hotelu & Spa Bachledówka.  Autor najciekawszej i oryginalnej propozycji zostanie nagrodzony rodzinnym, weekendowym pobytem w trzygwiazdkowym Hotelu & Spa Bachledówka. 

Zachęcamy także wszystkich biorących udział w konkursie do polubienia facebookowych profili Rodzinnego Krakowa oraz Hotelu & Spa Bachledówka.

 

Prace należy przesyłać do 10 grudnia na adres: redakcja@rodzinny-krakow.pl w temacie maila wpisując hasło: BACHLEDÓWKA

Nie zapomnijcie podać także swojego imienia i nazwiska.

Fot. Widok z Bachledówki

 

Pamiętajcie, aby wziąć udział w konkursie trzeba być zarejestrowanym użytkownikiem naszego portalu. Ponadto trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub opiekunów o pomoc.

Prosimy o zapoznanie się z Regulaminem konkursu:

Regulamin konkursu portalu Rodzinny Kraków - "Zima na Bachledówce"

1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym "Zima na Bachledówce" (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny Kraków z siedzibą w Krakowie, przy ul. Skarżyńskiego 14 (zwanym dalej Organizatorem).

2. Konkurs rozpoczyna się 12.11.2013 r. i trwa do 10.12.2014 r. (włącznie). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.rodzinny-krakow.pl.

3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.

4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą być reprezentowane przez swoich rodziców bądź opiekunów.

5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest zarejestrowanie się na portalu Rodzinny Kraków i przesłanie na adres: redakcja@rodzinny-krakow.pl odpowiedzi na zadanie konkursowe (hasła reklamowego). Każdy uczestnik może nadesłać tylko jeden list z odpowiedzią. Prace konkursowe osób niezarejestrowanych na portalu nie będą brane pod uwagę.

6. Do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu, Organizator opublikuje wyniki Konkursu na łamach portalu.

7. Spośród nadesłanych prac konkursowych zostanie wybrana jedna, której autor otrzyma zaproszenie na weekendowy pobyt w Hotelu & Spa Bachledówka dla 1 rodziny (max. 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 12 roku życia). W zakres wygranej wchodzą także dwa śniadania w hotelowej restauracji oraz 10% zniżki na zabiegi w Spa Bachledówka. Nagrodę można zrealizować w terminie od 5 stycznia do 15 marca 2014 r., uprzednio rezerwując pobyt w Hotelu.

8. Reklamacje dotyczące otrzymanych nagród lub innych elementów Konkursu można przesyłać w terminie 14 dni od dnia ich realizacji na adres Organizatora. Reklamacje nie zgłoszone w tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane.

9. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez Uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z Uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.

10. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie oraz na umieszczenie swoich danych osobowych w adresowej bazie danych Organizatora oraz ich dalsze wykorzystanie i przetwarzanie w celach marketingowych.

11. Autor nadesłanej pracy wyraża zgodę na nieodpłatne wykorzystywanie przez Organizatorów Konkursu nadesłanej pracy (wszystkich jej elementów) w dowolnym czasie i formie dla celów promocji Konkursu, Portalu i celów marketingowych.

12. W Konkursie pod uwagę bierze się również regulamin portalu Rodzinny Kraków dostępny tutaj. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie go na tych stronach i poinformowanie wszystkich Czytelników portalu o tym fakcie.

13. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.