Zabawa to poważna sprawa – konkurs z IKEA Kraków

Konkurs rozstrzygnięty!

Dziękujemy naszym Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie i zechcieli napisać, dlaczego zabawa to poważna sprawa.

Jury konkursowe wyłoniło 4 laureatów, którzy otrzymają zestawy składające się z kompletu wygodnych naczyń do karmienia maluchów: talerzyk, miseczka, łyżeczki i kubeczek oraz pluszaka: brokułu lub marchewki.

Zwycięzcy zostali powiadomieni o wygranej drogą mejlową.

Nagrody ufundowała IKEA Kraków. Dziękujemy!

***********************************************************

Poprzez zabawę dzieci poznają otaczający je świat i zdobywają umiejętności przydatne w dorosłym życiu. Dlatego, szukając prezentu na Dzień Dziecka, warto wybrać zabawki, które są nie tylko bezpieczne, ale też pobudzają wyobraźnię, logiczne myślenie, rozwijają kreatywność i koordynację ruchową.

W IKEA wszyscy wiedzą, że zabawa odgrywa ogromną rolę w rozwoju dziecka. Dlatego z okazji Dnia Dziecka, w dniach 25 maja – 1 czerwca, w IKEA Kraków wszystkie zabawki można kupić o 15% taniej. Wystarczy posiadać kartę klubu IKEA FAMILY.

Natomiast w weekend 28-29 maja IKEA Kraków wraz z wydawnictwem ZNAK będzie czytać dzieciom książeczki. Akcja odbędzie się w godz. 12:00-18:00 przed Smalandią, czyli bawialnią dla najmłodszych. Będą też konkursy z nagrodami, malowanie buziek i robienie zwierzątek z baloników.

Dla naszych Czytelników mamy pytanie konkursowe – Dlaczego zabawa to poważna sprawa?

konkurs

4 osoby, które najciekawiej opiszą, dlaczego zabawa to poważna sprawa, nagrodzimy zestawami składającymi się z kompletu wygodnych naczyń do karmienia maluchów: talerzyk, miseczka, łyżeczki i kubeczek oraz pluszaka: brokułu lub marchewki. To najpopularniejsze maskotki IKEA, które potrafią przekonać do jedzenia warzyw nawet największych niejadków.

Zapraszamy do zabawy!

1. Wyślij swoją pracę na adres konkurs@rodzinny-krakow.pl 
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 26.05.2016 – 9.06.2016
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie hasła konkursowego: "ZABAWA" w tytule mejla.

Odpowiedzi o innym tytule nie będą brane pod uwagę. Pamiętajcie także o podaniu imienia i nazwiska w treści mejla.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc.

Regulamin konkursu portalu Rodzinny Kraków: „Zabawa to poważna sprawa”

1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Zabawa to poważna sprawa” (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny Kraków (zwany dalej Organizatorem).
2. Konkurs rozpoczyna się 26.05.2016 r. i trwa do 9.06.2016 r. (włącznie). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.rodzinny-krakow.pl.
3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą być reprezentowane przez swoich rodziców, bądź opiekunów.
5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na napisaniu krótkiej wypowiedzi (do 10 zdań) na temat: „Dlaczego zabawa to poważna sprawa?” oraz przesłanie pracy na na adres: konkurs@rodzinny-krakow.pl. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jeden list z odpowiedzią. W temacie mejla należy wpisać hasło: „ZABAWA".
6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny Kraków, wyłoni i nagrodzi autorów najciekawszych wypowiedzi.
7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mejlową do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
8. Organizator wyśle do każdego z nagrodzonych mail z prośbą o przesłanie Komisji danych potrzebnych do dostarczenia nagród, tj.: imienia i nazwiska, dokładnego adresu, numeru telefonu oraz zgody na publikację przesłanej recenzji na portalu www.rodzinny-krakow.pl.  Recenzja może zostać podpisana za zgodą lauraeta jego imieniem i nazwiskiem lub zaproponowanym przez niego nickiem.
9. Niedostarczenie wymienionych danych przez nagrodzonego w ciągu kolejnych 2 dni roboczych po otrzymaniu maila z informacją oznacza automatyczną i dobrowolną rezygnację z nagrody.
10. Nagroda zostanie wysłana na adres podany w treści wiadomości w ciągu 21 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.
11. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów Konkursu można przesyłać w terminie 14 dni od dnia otrzymania nagrody na adres poczty elektronicznej Organizatora: kontakt@rodzinny-krakow.pl opisując stwierdzoną przyczynę reklamacji. Reklamacje nie zgłoszone w tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane.
12. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez Uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z Uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.
13. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej dostarczenie do zwycięzcy nagrody.
14. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie go na tych stronach i poinformowanie wszystkich Czytelników portalu o tym fakcie.
15. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.