Kapitalny Konkurs

Dziękujemy wszystkim Czytelnikom, którzy wzięli udział w konkursie oraz zdradzili nam swoje ulubione zimowe zabawy - w domu, na śniegu, a nawet w przedszkolu :).

Jury konkursowe wyłoniło laureatów, którzy otrzymają od nas nagrody - zbiory Kapitalnych zagadek.

Kapitalne zagadki (5-6 lat) wędrują do Pani Dominiki Borek,

a Kapitalne zagadki (6-7 lat) do Laureata o nicku - Tomisław.

Gratulujemy!
Zwycięzcy zostaną powiadomieni o wygranej drogą mejlową.

**************************************************

Kapitan Nauka to seria edukacyjna, w skład której wchodzą zagadki, gry i książeczki, które wspomagają rozwój dziecka poprzez kreatywną zabawę i zapraszają najmłodszych do poznawania świata i poszerzania wiedzy.

Kapitalne zagadki to zbiory fantastycznych zadań graficznych dla wszystkich bystrzaków w różnym wieku. Ponad 100 wciągających, podchwytliwych zagadek ćwiczy spostrzegawczość, umiejętność skupienia uwagi i myślenie logiczne, a przede wszystkim gwarantuje świetną, twórczą zabawę!
Wyzwanie można podjąć samemu albo zaprosić do pasjonującej rozgrywki inne dzieci.

Kapitalny Konkurs

To świetny pomysł na gwiazdkowy prezent zarówno dla najmłodszych, jak również starszych wielbicieli zagadek i łamigłówek.

Wraz z Kapitanem Nauką zapraszamy Czytelników Rodzinnego Krakowa do udziału w konkursie, w którym można wygrać 2 zbiory kapitalnych zagadek: Kapitalne zagadki (5-6 lat) oraz Kapitalne zagadki (6-7 lat).

Więcej informacji o Kapitalnych zagadkach znajdziecie na stronie Kapitana Nauki

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać i przesłać krótką wypowiedź (maks. 5 zdań) na temat: Moje ulubione zimowe zabawy.

Autorów/Autorki 2 najciekawszych wypowiedzi konkursowych nagrodzimy zbiorami Kapitalnych zagadek (w mailu z odpowiedzią zaznaczcie, który zbiór (dla jakiej grupy wiekowej) preferujecie).

Zapraszamy do zabawy!

1. Wyślij swoją pracę na adres konkurs@rodzinny-krakow.pl
2. Na odpowiedzi czekamy w terminie: 28.11.2016 – 10.12.2016
3. Biorąc udział w konkursie, akceptujesz regulamin.
4. Nagrody trafią do autorów najciekawszych odpowiedzi. Uwaga! Koniecznym warunkiem prawidłowego zgłoszenia jest wpisanie hasła konkursowego: "zagadki" w tytule mejla.

Odpowiedzi o innym tytule nie będą brane pod uwagę. Pamiętajcie także o podaniu imienia i nazwiska w treści mejla.

Aby wziąć udział w konkursie trzeba mieć skończone 18 lat. Jeśli jesteście młodsi, poproście rodziców lub starsze rodzeństwo o pomoc.

Regulamin konkursu portalu Rodzinny Kraków - "Kapitalny konkurs"

1. Regulamin niniejszy określa zasady uczestnictwa w konkursie internetowym „Kapitalny konkurs” (zwanym dalej Konkursem) organizowanym przez portal Rodzinny Kraków (zwany dalej Organizatorem). 
2. Konkurs rozpoczyna się 28.11.2016 r. i trwa do 10.12.2016 r. (włącznie). Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany czasu trwania Konkursu, o czym zawiadomi komunikatem zamieszczonym na internetowej stronie www.rodzinny-krakow.pl.
3. Konkurs prowadzony jest na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej.
4. W konkursie mogą wziąć udział wyłącznie osoby pełnoletnie. Osoby niepełnoletnie muszą być reprezentowane przez swoich rodziców, bądź opiekunów.
5. Warunkiem przystąpienia do Konkursu jest wykonanie zadania konkursowego polegającego na napisaniu krótkiej wypowiedzi (do 5 zdań) na temat: Moje ulubione zabawy zimowe oraz przesłanie pracy na na adres: konkurs@rodzinny-krakow.pl. Każdy uczestnik może nadesłać tylko jeden list z odpowiedzią. W temacie maila należy wpisać hasło: „zagadki".
6. Komisja konkursowa, w której skład wchodzą redaktorzy portalu Rodzinny Kraków, wyłoni i nagrodzi autorów 3 najciekawszych wypowiedzi, którzy otrzymają po jednym zbiorze z serii Kapitalne zagadki - do wyboru dla dzieci w wieku 5-6 lub 6-7 lat.
7. Zwycięzca zostanie poinformowany o nagrodzie drogą mejlową do 3 dni roboczych po zakończeniu Konkursu.
8. Organizator wyśle do każdego z nagrodzonych mail z prośbą o przesłanie Komisji danych potrzebnych do dostarczenia nagród, tj.: imienia i nazwiska, dokładnego adresu i numeru telefonu www.rodzinny-krakow.pl.
9. Niedostarczenie wymienionych danych przez nagrodzonego w ciągu kolejnych 2 dni roboczych po otrzymaniu maila z informacją oznacza automatyczną i dobrowolną rezygnację z nagrody.
10. Nagroda zostanie wysłana na adres podany w treści wiadomości w ciągu 21 dni roboczych od momentu ogłoszenia wyników.
11. Reklamacje dotyczące odbioru nagród lub innych elementów Konkursu można przesyłać w terminie 14 dni od dnia otrzymania nagrody na adres poczty elektronicznej Organizatora: kontakt@rodzinny-krakow.pl opisując stwierdzoną przyczynę reklamacji. Reklamacje nie zgłoszone w tym terminie nie będą przez Organizatora rozpatrywane.
12. Nagrody przepadają w sytuacji podania przez Uczestnika błędnych danych, co uniemożliwi kontakt z Uczestnikiem lub dostarczenie nagrody.
13. Biorąc udział w konkursie Uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na wszystkie unormowania zawarte w niniejszym Regulaminie. Dane osobowe podane przez laureatów konkursu nie będą przechowywane ani przetwarzane przez Organizatora. Dane osobowe nie będą udostępniane innym podmiotom. Podanie danych jest dobrowolne, lecz ich brak uniemożliwia w przypadku wygranej dostarczenie do zwycięzcy nagrody. 
14. W przypadku zmiany Regulaminu zostanie on podany do publicznej wiadomości, poprzez opublikowanie go na tych stronach i poinformowanie wszystkich Czytelników portalu o tym fakcie.
15. W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie mają przepisy polskiego prawa, w szczególności Kodeksu Cywilnego.