Szkola Tenisa SOLDI

Szkola Tenisa SOLDITenis ziemny dla dzieci, młodzieży i dorosłych, na każdym poziomie zaawansowania!

Nauka i podnoszenie umiejętności grających amatorów. Profesjonalne szkolenie młodych zawodników. Treningi grupowe i indywidualne. Organizacja turniejów i obozów tenisowych.

Trenerzy i instruktorzy Szkoły Tenisa SOLDI specjalizują się zarówno w tenisie rekreacyjnym jak i wyczynowym. Prowadzą treningi mini tenisa dla najmłodszych dzieci już od 6 roku życia. Zajęcia te odbywają się w formie ciekawych gier i zabaw paratenisowych, podczas których stawiamy przede wszystkim na rozwój ogólny dziecka oraz wprowadzamy je w świat techniki uderzeń tenisowych.
Dla młodzieży organizujemy treningi grupowe i indywidualne ukierunkowane na naukę i doskonalenie umiejętności technicznych oraz taktycznych. Zapewniamy im możliwości sparingów z najlepszymi.
Nasi trenerzy specjalizują się w prowadzeniu zawodników PZT. Organizują dla nich cykle treningowe oraz kalendarz startów w turniejach.
Dorosłym amatorom białego sportu proponujemy treningi indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania.
Wszystkim nowym adeptom zapewniamy sprzęt tenisowy. Chętnie doradzamy i pomagamy w kupnie własnego sprzętu. Zajmujemy się również serwisem sprzętu tenisowego.
W sezonie letnim organizujemy turnieje  mini tenisa dla najmłodszych oraz turnieje tenisowe dla dzieci i młodzieży. W wakacje letnie wyjeżdżamy na obozy tenisowo- taneczne.
Zapraszamy na stronę internetową Szkoły Tenisa SOLDI: www.solditenis.pl. Tam znajdziecie Państwo pełną ofertę szkoleniową!

Kontakt
Szkoła Tenisa "SOLDI" Michał Solarz

tel. 502 598 424

e-mail: soldi@solditenis.pl