Centrum Sportu i Rekreacji Cascada

basen krakow

Centrum Spotru i Rekreacji Cascada to rozbudowany kompleks sportowo-rekreacyjny, który oferuje swoim klientom - dorosłym, młodzieży i dzieciom - zajęcia ogólnorozwojowe, korekcyjne, rehabilitacyjne, oraz z zakresu samoobrony - indywidualne i grupowe.  

Baseny Cascada w Krakowie

Wszystkich miłośników pływania oraz tych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności lub dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem, zapraszamy do korzytania z basenu, który jest urządzony w kameralny sposób, z egzotyczną laguną i komfortowym jacuzzi. Basen posiada specjalistyczną lampę UV likwidującą bakterie.

Wymiary basenu:
Długość: 16 m
Szerokość: 6 m
Głębokość: 1,5 m
Przeciwprąd wodny

basen krakow

Dla najmłodszych pływaków proponujemy brodzik o głębokości 0,6 m oraz zajęcia w Wodnym Klubie Bobasa, które są prowadzone przez instruktorów pływania SWIM TEST według zasad opartych na metodzie Halliwick. W 30-minutowych zajęciach uczestniczą dzieci w jednakowym wieku. Młodszą grupę (maluszki od 3. miesiaca do 2. roku życia) tworzy czworo dzieci wraz z rodzicami, a starszą - 8 par.

Zapraszamy na zajęcia organizowane w grupach oraz indywidualnie:
• nauka pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych - SWIM TEST i KRAUL
• aerobic w wodzie

Istnieje możliwość wynajęcia całego basenu dla grup zorganizowanych lub indywidualnie.
Dla szkól i przedszkoli posiadamy atrakcyjne zniżki! nauka pływania, aqua aerobic, Wodny Klub Bobasa, sauna sucha i parowa, jacuzzi.

Zachęcamy także do udziału w pozostałych zajęciach sportowych. Proponujemy profesjonalną siłownię, zajęcia fitness, squasha, badmintona, tenisa ziemnego i stołowego, jogi...Dzięki nowoczesnym solariom i saunom oraz gabinetowi fryzjersko-kosmetycznemu każdy klient Centrum może u nas regularnie dbać także o zdrowie i urodę.

Kontakt:
Centrum Sportu i Rekreacji Cascada
Szuwarowa 1
30-384 Kraków

Dane kontaktowe:
Centrum Sportu i Rekreacji Cascada
e-mail: info@cascada.com.pl
tel.: 12 262 76 45, 12 262 76 46
http://www.cascada.com.pl