Projekt Świadoma Mama

Projekt Świadoma Mama powołała do życia Dorota Jaworska w 2010 roku z myślą o wszystkich kobietach, które są już szczęśliwymi mamami lub też niedługo nimi będą. Nie zapomniano również o ojcach, których rozterki i doświadczenia często są pomijane. W ramach kampanii odbywają się bezpłatne warsztaty z udziałem ekspertów w różnych miastach Polski.

dla mam

Bezpłatne warsztaty dla mam

Powstał również portal - baza wiedzy na temat ciąży, porodu oraz wychowywania dzieci. Od 2010 roku odbywa się też cykl comiesięcznych i bezpłatnych spotkań ze specjalistami dla przyszłych i obecnych rodziców. W spotkaniach biorą udział: psycholog, dietetyk, ginekolog, terapeuta metody Tomatisa, logopeda, stomatolog, pediatra, położna, doula, fizjoterapeuta, doradca laktacyjny, instruktorzy jogi, fitness, kosmetolog, seksuolog, coach, promotor zdrowia, terapeuta NDT-Bobath, mediator sądowy, specjalista ds. BHP, referent prawny i wielu, wielu innych. Nowością w programie spotkań Świadomej Mamy jest część warsztatów praktycznych podczas których uczestnicy mają możliwość zapoznania się z zasadami pierwszej pomocy, chustonoszenia, kąpieli, przewijania, karmienia, masażu shantala oraz handlingu. Podczas warsztatów obecny jest fotograf, który uwiecznia najpiękniejsze momenty spotkania oraz szczęśliwe maluszki i brzuszki Mam. Maluchy, które są obecne na warsztatach mają możliwość zabawy w kąciku malucha pod opieką odpowiedzialnych animatorów.

Co więcej, spotkania uświetniają osoby prowadzące, które same spełniają się w roli mamy. Dotychczas towarzyszyły nam: Monika Mrozowska, Katarzyna Bujakiewicz, Aleksandra Woźniak, Jolanta Fraszyńska, Małgorzata Pieńkowska, Karina Kunkiewicz i Piotr Ligienza, Paulina Holtz.

Warsztaty odbywają się w całej Polsce. Do zobaczenia na Warsztatach Świadomej Mamy w Krakowie!
Sprawdź najbliższy termin: http://swiadomamama.pl/
Już dziś można dokonać zapisu pod nr telefonu 601249333 lub 601644669 oraz mailowo rejestracja@swiadomamama.pl