Oferta edukacyjna Muzeum Żydowskiego Galicja

galicjaNauka o odmiennych kulturach i poznawanie tradycji żydowskiej, która jest nierozerwalnie związana z historią Polski, warto zacząć już od najmłodszych lat. Dlatego Muzeum Żydowskie Galicja przygotowało specjalny program zajęć dla przedszkolaków i uczniów pierwszych klas szkoły podstawowej, które w formie zabawy przybliżają podstawowe pojęcia tradycji żydowskiej oraz legendy krakowskiego Kazimierza.

Zajęcia edukacyjne dla uczniów

Dla uczniów klas starszych Muzeum prezentuje bogatą polsko-żydowską historię w szerszym kontekście oraz gwarantuje wysoki poziom merytoryczny oraz interaktywne formy zajęć.

Kompleksowy program edukacyjny, skierowany do uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych, obejmuje lekcje muzealne, wykłady, warsztaty, zajęcia plastyczne i wycieczki edukacyjne z przewodnikiem. Pakiety edukacyjne są dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej grupy – poziom merytoryczny i czas trwania zajęć dobieramy w zależności od wieku i możliwości uczestników zajęć. 

Co można znaleźć na strychu starej synagogi i jak wygląda izraelski amulet - hamsa?

Dowiecie się w Żydowskim Muzeum Galicja!

A ponieważ przyszła wiosna, a z nią czas szkolnych wycieczek, Muzeum proponuje specjalną promocję dla gimnazjalistów i uczniów szkół średnich - warsztaty edukacyjne w bardzo przystępnych cenach.

Szczegóły oferty:
Tel.: 695 623 144
Mail: weronika.bilas@galiciajewishmuseum.org 

http://www.galiciajewishmuseum.org/
Prosimy o rezerwowanie wizyt z trzydniowym wyprzedzeniem.