Early Stage - szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Szkoła Early Stage powstała w 1993 roku w Warszawie i była jedną z pierwszych szkół języka angielskiego w Polsce, specjalizujących się w nauczaniu wyłącznie dzieci. Została założona przez Joannę Zarańską, znaną autorkę podręczników i pomocy dydaktycznych oraz autorytet w dziedzinie nauczania języka angielskiego.

Krakowska szkoła Early Stage to intensywna podróż językowa dla dzieci i młodzieży w wieku od 3 do 19 lat.

Obfituje w liczne przygody z muzyką, tańcem, teatrem, poezją rymowaną, projektami plastycznymi i multimedialnymi. Pokazuje fascynujący świat nieznanych słów i wyrażeń, które dzięki naszym metodom łatwo zrozumieć i przyswoić. To najlepsza droga do biegłej znajomości języka angielskiego.

Early Stage - szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

W Early Stage mamy 10 supermocy, spośród których najważniejsze to muzyka, rytm i ruch. To nasze sprawdzone metody na skuteczną naukę języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Podczas zajęć angażujemy ich wyobraźnię, pamięć i zmysły, co umożliwia przyswajanie nowej wiedzy w sposób naturalny i zgody z indywidualnym rozwojem każdego dziecka.

Podczas naszych lekcji uczniowie nie mają ani chwili na nudę, zajęcia wypełniają gry, zabawy językowe i inne aktywności maksymalnie angażujące ich uwagę. W ramach kursu uczniowie uczestniczą w przedstawieniach, konkursach i ciekawych warsztatach, podczas których rozwijają umiejętności językowe. Uczniowie biorą także udział w projektach międzynarodowych, które są świetną okazją do poznania kultur innych krajów. W ubiegłym roku tematem przewodnim projektu „Think Earth” była ekologia.

szkoła językowa kraków

,,Szkoła oferuje ambitny, autorski program nauczania oraz wysokiej jakości materiały edukacyjne i muzyczne, dostępne tylko w Early Stage. Ponadto przygotowujemy uczniów do zewnętrznych egzaminów Cambridge, a rodzicom umożliwiamy monitorowanie postępów dziecka oraz udział w webinariach rodzicielskich, dotyczących wybranych aspektów z dziedziny edukacji oraz psychologii dziecięcej.” - mówi Dorota Cebula (dorota.cebula@earlystage.pl), która prowadzi jedną z filii w Krakowie:

Krakowska filia Early Stage (Kraków II) działa od 7 lat, a główna siedziba znajduje się na Ruczaju, przy ulicy Pszczelnej 35.
Zajęcia prowadzimy również na terenie Szkół Podstawowych nr 4, 95, 107.

Szkoła obecnie prowadzi rekrutację dzieci i młodzieży - więcej szczegółów na: https://earlystage.pl/pl/zapisy/krakow-2/nowy.

Więcej informacji na:
https://earlystage.pl/

https://www.facebook.com/earlystage

https://www.instagram.com/early_stage/