Zajęcia w Klubie Kultury „Paleta”

Klub Kultury „Paleta” jest placówką kulturalno-oświatową, mieszczącą się w zabytkowej rogatce miejskiej przy ul. Wrocławskiej nr 91. Zapraszamy dzieciaki do skorzystania z naszej oferty.
Co dla Was przygotowaliśmy:

ZAJĘCIA UMUZYKALNIAJĄCE DLA DZIECI 0-4 LAT

Pierwsze lata, a nawet miesiące życia to najlepszy czas na rozpoczęcie umuzykalniania. Zajęcia wg teorii E. E. Gordona  nie tylko otwierają drogę do rozumienia muzyki, ułatwiając w przyszłości naukę gry na instrumentach, ale też rozwijają inteligencję językową, wspomagają rozwój uzdolnień matematycznych, koordynację oraz zdolność koncentracji uwagi.
 Wstęp: 1 zł

Zajęcia w Klubie Kultury „Paleta”
PRACOWNIA MAŁYCH RĄCZEK

Zajęcia ceramiczne dla dzieci w wieku 3-6 lat z opiekunem. Zajęcia nastawione są przede wszystkim na pracę i rozwój motoryczny dziecka. Opiekun wspomaga uczestnika, dzięki czemu warsztaty to podwójna przyjemność.

PRACOWNIA PLASTYCZNA

Polecamy szczególnie pełną inspiracji pracownię plastyczną dla dzieci, gdzie czas szybko mija na zajęciach rozwijających zarówno wyobraźnię jak i manualne zdolności najmłodszych. Sztuka staje się zabawą i eksperymentem. Zajęcia prowadzone są w oparciu o różne techniki artystyczne i zabawy twórcze pobudzające kreatywność.

Zapraszamy do zapisów od 3 września, w godzinach 15:00-19:00 do Klubu Kultury Paleta
Można do nas dojechać autobusami: 130, 144, 194, 102