JUNIORDENT

Gdzie

Św. Gertrudy 16
Kraków

Kategoria

Dentysta dla dzieci i młodzieży w Krakowie

Przychodnia stomatologiczna JUNIORDENT rozpoczęła swą działalność w 1992 roku w Krakowie przy Placu Matejki 8, jako pierwszy w tej dziedzinie medycyny, Niepubliczny Zespół Opieki Zdrowotnej w naszym mieście.

Powstałe centrum stomatologiczne było pierwszą i jedyną przychodnią specjalizującą się w kompleksowym leczeniu dzieci i młodzieży.
 
W 2002 roku przychodnia zmieniła swą siedzibę i obecnie mieści się w Krakowie przy ul. Św. Gertrudy 16. Ze względu na liczne prośby dorosłych pacjentów, którzy chcieli się leczyć równocześnie ze swoimi dziećmi, rozszerzyliśmy zakres udzielanych świadczeń stomatologicznych o lecznictwo dorosłych.

Wieloletnia działalność przychodni JUNIORDENT w naszym mieście, kierowana przez doświadczonych i wyspecjalizowanych lekarzy, potwierdza zapotrzebowanie na nasze usługi. Zespół medyczny JUNIORDENT cechuje profesjonalizm, wysoka jakość oferowanych usług, otwartość na wdrażanie nowych technologii medycznych i postępu w dziedzinie materiałoznawstwa.
 
Naszym celem jest wykorzystanie wiedzy medycznej, umiejętności, entuzjazmu zawodowego, cierpliwości i wysokiej kultury osobistej w stosunku do potrzeb pacjenta i siebie nawzajem.
 
Usługi lecznicze wykonujemy z zastosowaniem najnowocześniejszego sprzętu diagnostycznego i leczniczego oraz najwyższej jakości materiałów stomatologicznych, tak by zapewnić poziom lecznictwa zgodny z najlepszymi standardami europejsklimi.

Dane kontaktowe:

JUNIORDENT
Św. Gertrudy 16
31-048 Kraków

http://www.juniordent.pl
gabinet@juniordent.pl

+48 12 421-72-24
+48 12 429-58-89