Tarnowskie Centrum Informacji

Tarnowskie Centrum InformacjiTarnowskie Centrum Informacji mieści się przy rynku w kamienicy nr 7. To wyjątkowe centrum informacji turystycznej w Polsce.
W 2008 i 2010 roku TCI zajęło I miejsce w konkursie Polskiej Organizacji Turystycznej "Na najlepszy punkt IT"), w 2008 r. zdobyło odznakę honorową Ministra Sportu i Turystyki "za zasługi dla turystyki", a rok wcześniej zostało wyróżnione Dyplomem Marszałka Województwa Małopolskiego "za wkład w rozwój i promocję turystyki w Województwie Małopolskim".
W 2011 roku TCI zostało włączone do Małopolskiego Systemu Informacji Turystycznej jako punkt o kategorii **** (najwyższej).

„Mini punkt it” w Cafe Tramwaj, Plac Sobieskiego w Tarnowie

Tarnowskie Centrum Informacji nawiązało współpracę z „Cafe Tramwaj”, dzięki czemu podstawowe informacje o Tarnowie są dostępne w kawiarence-tramwaju na placu Sobieskiego. W TCI otrzymamy nie tylko przewodniki, mapy czy też ulotki z propozycjami odwiedzenia atrakcyjnych miejsc dla dzieci w Tarnowie i regionie. Centrum oferuje także szeroki zakres usług dla gości przybywających do Tarnowa, w tym m.in.:

  • wynajem pokoi hotelowych organizowanie i obsługa szkoleń i konferencji oraz spotkań biznesowych
  • wynajem projektora multimedialnego
  • wypożyczalnia rowerów
  • bezpłatny Wi-Fi na Rynku w Tarnowie: TCI_TURYSTYKA

Pełną ofertę usług TCI można znaleźć na stronie: TCI

W TCI można nabyć publikacje związane z turystyką czy też pamiątki i gadżety z Tarnowa (możliwość płacenia kartami płatniczymi).

Centrum dysponuje:

- salą multimedialną (50 osób) wyposażoną w tablicę magnetyczną, rzutnik folii i flipchart,
- czterema 2-os. pokojami hotelowymi (łazienki, TV, aneks kuchenny, dostęp do internetu, parking),
- centrum biznesu (internet, fax),
- kawiarnią (60 osób).

Tarnowskie Centrum Informacji miejscem przyjaznym dla rodziców z dziećmi!

Każdy rodzic-turysta podróżujący z małym dzieckiem ma możliwość skorzystania z wygodnego przewijaka w dostępnego w TCI, zaś każdej karmiącej mamie,  w miarę możliwości, udostępnimy pokoje gościnne znajdujące się w siedzibie TCI.

 
Tarnowskie Centrum Informacji
Rynek 7, 33-100 Tarnów,
tel.: 014 688 90 90
fax: 014 688 90 92
www.it.tarnow.pl