Hotel Grand Sal**** w Wieliczce

grand sal Hotel Grand Sal****

W Wieliczce, na terenie malowniczego Parku św. Kingi, w pobliżu tężni solankowej znajduje się kameralny Hotel Grand Sal**** - laureat nagrody Travellers’ Choice 2014 w kategorii „Małe hotele”. Obiekt mieści się w budynku zrekonstruowanych Łazienek Salinarnych z przełomu XIX/XX wieku.

Hotel położony jest na terenie zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka” wśród urokliwych alejek Parku św. Kingi. Hotelowych Gości dzieli zaledwie kilka kroków od Szybu Daniłowicza. To właśnie tam rozpoczyna się niezwykła podróż w głąb Ziemi, która zachwyca podziemnymi krajobrazami. W 1978 roku Kopalna Soli „Wieliczka” została wpisana na Pierwszą Listę Światowego Dziedzictwa Przyrodniczego i Kulturalnego UNESCO.

Hotel Grand Sal**** dysponuje 18 komfortowymi pokojami (1-, 2-osobowymi) oraz 1 apartamentem z widokiem na Park św. Kingi.

Oryginalnie wykończone wnętrza oraz wysoki standard wyposażenia pozwalają na chwilę wytchnienia od codzienności w niepowtarzalnej atmosferze.

Hotelowa restauracja zapraszamy w niezapomnianą podróż szlakiem małopolskiej kuchni, która ze smakiem komponuje się ze specjałami z całego świata.

grand sal

Hotel, sąsiadujący z  Szybem Daniłowicza otacza niespotykana atmosfera zabytkowej Kopalni Soli „Wieliczka”. Podziemna przygoda jest na wyciągnięcie ręki.

 

Dla najmłodszych Gości Hotel Grand Sal****  proponuje m.in. specjalne restauracyjne menu, kącik zabaw czy wypożyczalnię bajek, gier planszowych i wideo. Hotel chętnie gości w swoich wnętrzach rodziny z dziećmi. Wypoczywający w hotelu rodzice mogą wynająć profesjonalną opiekunkę dla dzieci, skorzystać z podgrzewacza do mleka czy wanienki do kąpieli.

Hotel Grand Sal**** posiada Certyfikat dla Produktów i Usług Przyjaznych dla Osób z Alergiami przyznany przez ECARF.

www.grandsal.pl