Poziom 511 Design Hotel & Spa – luksus na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej

Nowoczesny czterogwiazdkowy obiekt Poziom 511 Design Hotel & Spa położony jest na najwyższym wzgórzu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, 12 km od Zawiercia. Wokół obiektu rozciąga się Park Krajobrazowy Orlich Gniazd. Ulokowany pośród zieleni i wapiennych skał, tuż obok imponujących ruin Zamku Ogrodzienieckiego, oferuje bezpretensjonalny luksus i możliwość wypoczynku z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

W hotelu na Gości czekają ładnie urządzone, przestronne pokoje z klimatyzacją, minibarem i bezpłatnym WiFi.hotel 511

Z okien roztacza się widok na Jurę Krakowsko-Częstochowską.

Cena zakwaterowania obejmuje wstęp do centrum odnowy biologicznej, w którym dostępny jest basen z wodą źródlaną, sauna, łaźnia parowa, sucha sauna oraz wanna z hydromasażem.

Za dodatkową opłatą w spa 511 Medi oferowany jest szeroki wybór masaży i zabiegów kosmetycznych. 511 MEDI SPA  zostało docenione w jednej z trzech z głównych kategorii ocenianych przez Jury i publiczność - SPA PRESTIGE DESIGN AWARD.

Hotel propaguje kulturę. Posiada własny bookstore, współpracuje z artystami. Podczas organizowanych przez siebie eventów gościł najlepszych DJ-ów polskiej sceny klubowej. Uczestniczy także w imprezach modowych - Fashion Philosophy Fashion Week Poland w Łodzi, Silesia Fashion Look, Maniewski 4 Ladies.

Elegancka restauracja zaprasza na potrawy kuchni polskiej i europejskiej.

Nieopodal obiektu Poziom 511 Design Hotel & Spa przebiega wiele tras rowerowych i szlaków turystycznych. Odległość od zamku w Ogrodzieńcu wynosi zaledwie 350 metrów. Atutem hotelu jest spokojna okolica i nowoczesne udogodnienia. POZIOM 511 jest doskonałą bazą wypadową dla rowerzystów, biegaczy, a zimą - także dla narciarzy biegowych. W regionie nie brakuje oznakowanych tras - od łatwych, o charakterze rekreacyjnym, przez umiarkowanie trudne, po wymagające bardzo dobrej kondycji i techniki, jak choćby liczący niemal 200 km Jurajski Szlak Rowerowy Orlich Gniazd.

Przez cały rok hotel udostępnia swoim gościom profesjonalny sprzęt sportowy - rowery marki Scott, kije do nordic walking, narty biegowe, sprzęt do gry w bule.

Na miejscu Goście mają do dyspozycji bezpłatny monitorowany parking.

Szczegóły: http://www.poziom511.com/ 

Kontakt:

POZIOM 511 Design Hotel & SPA

ul. Bonerów 33
42-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca

GPS: N: 50°27’ 2.54” E: 19° 33’ 11.81”

 Mapa

Poziom 511 Design Hotel & Spa