Mikołaj w Pracowni Pod Baranami

Kiedy

Kategoria

Krakowska Pracownia Pod Baranami zaprasza na grudniowe przedstawienie dla dzieci.

01.12. " W poszukiwaniu Św. Mikołaja "
08.12. " W poszukiwaniu Św. Mikołaja "
15.12. " Przez Bajki w Świat "
22.12. " W poszukiwaniu Św. Mikołaja "

 W poszukiwaniu Św. Mikołaja

Figlarny Diabełek przestawia drogowskazy, aby św. Mikołaj nie mógł znaleźć drogi do dzieci. Jednak nad wszystkim czuwa Aniołek, który bierze  sprawy w swoje ręce i nakłania Diabełka, aby naprawił swoje psoty. Mali widzowie biorą czynny udział podczas przedstawienia. Aniołek uczy śpiewać piosenkę o Św. Mikołaju, który szczęśliwie trafia do dzieci. 

Jest to bajka interaktywna, oparta na ścisłym kontakcie z dziećmi, wypełniona humorem i dobrą zabawą.

Po przedstawieniu Święty Mikołaj spotka się z dziećmi, można zrobić pamiątkowe zdjęcie i dla wszystkich przygotował słodkie „coś niecoś” . Spotkanie ze Św. Mikołajem daje zawsze dużo radości i uśmiechu.

Przez Bajki w Świat

Jest  to przedstawienie interaktywne, w którym z humorem wędrujemy przez klasykę literatury dziecięcej.  Można tam spotkać Srokę - Kłamczuchę, zakochanego Boćka, szalonego  Zajączka, albo zasadzić  i schrupać rzepkę. W bajkowym świecie dzieci aktywnie uczestniczą, przebierają się w postaci z bajek, razem z aktorami odgrywają sceny. W ten sposób odkrywamy zakamarki dziecięcej fantazji, a rodzic niejednokrotnie jest zaskoczony, jaka ona może być barwna.

Zapraszamy do wspólnej wędrówki, wesołej i twórczej zabawy, gdzie razem tworzymy kolorowy świat bajek.

Gdzie:

Teatr Bigiel
Pracownia Pod Baranami
Rynek Główny 27