#52 tygodnie z Biblioteką Kraków

Kiedy

Od:  
Do:  

Sukces ubiegłorocznej, pierwszej edycji akcji czytelniczej # 52 tygodnie z Biblioteką Kraków, która przyciągnęła wielu czytelników oraz internautów z całego kraju, zachęcił organizatorów do jej kontynuowania  w tym roku.
Tytułowe hasło to nazwa całorocznej akcji, swoistego wyzwania, którego cel jest prosty: zachęcenie do przeczytania minimum jednej książki w tygodniu.

W sumie chodzi o przeczytanie w ciągu 52 tygodni 52 książek.

#52 tygodnie z Biblioteką Kraków

W ich wyborze zainteresowanym może dopomóc specjalnie opracowana lista pięćdziesięciu dwóch kategorii, na których można opierać udział w przedsięwzięciu. Co tydzień na Facebooku Biblioteki Kraków, na grupie, pojawiać się będą również propozycje lektur zgłaszane przez czytelników. Tam też jest miejsce na wymianę opinii oraz czytelnicze dyskusje.
Biblioteka Kraków zaprasza miłośników książki do udziału w tegorocznym wyzwaniu - akcji  #52 tygodnie z Biblioteką Kraków, zachęca do regularnego spędzania miłych chwil podczas lektury oraz poszerzania horyzontów czytelniczych, jak również do komentowania, zgłaszania własnych pomysłów i wyborów literackich na Facebooku Biblioteki Kraków.

Szczegółowe informacje, w tym lista 52 kategorii, dostępne są na stronie: biblioteka.krakow.pl