Gra miejska: „KIERUNEK- EUROPA”

Kiedy

Komisja Europejska Przedstawicielstwa w Warszawie i Wrocławiu serdecznie zapraszają na przygodową, europejską i w pełni bezpieczną grę miejską pt.:  „KIERUNEK- EUROPA”, którą wieńczymy tegoroczne obchody Dnia Europy.

Wyjątkowa rozgrywka odbędzie się równolegle w czterech miastach –  Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Gdańsku, w sobotę 12. czerwca br. w godzinach 10.30 – 15.00.

plakat

Do zabawy zapraszamy nie tylko mieszkańców tych czterech miast, ale wszystkich zainteresowanych. Chcemy podkreślić, że Europa to nasze wspólne dziedzictwo, ale i nasza wspólna przyszłość. Dlatego w grze spotkamy przybyszów z przyszłości naszego kontynentu. Pokażą nam oni, że pozytywne zakończenie naszych problemów jest na horyzoncie, ale tylko dzięki współpracy i skupieniu na odpowiednich priorytetach uda nam się je osiągnąć.

Tematyka gry nawiązuje do obecnych priorytetów Komisji Europejskiej jak również do Europejskiego Roku Kolei. Każdy punkt w grze, na którym czeka na graczy animator, będzie „stacją” kolejową. Gracze realizują zadanie nawiązujące do jej nazwy. Teren rozgrywki obejmie ścisłe centrum danego miasta. Uczestnicy gry będą musieli m.in. odnaleźć miejsce ukrycia kolejnych „stacji” i prowadzących je animatorów.  Udział w grze jest bezpłatny.  Gra jest zespołowa. Każdy zespół/drużyna składa się z minimum 2 a maksymalnie z 4 osób.

Każdy uczestnik już za sam udział w grze, otrzyma pakiet gadżetów, a  na najlepsze drużyny czekają atrakcyjne nagrody – smartwatche, radia internetowe, aparaty instax oraz dodatkowe upominki.


Jak zapisać drużynę?
Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane wszystkich osób wchodzących w skład drużyny: imiona i nazwiska uczestników, jeden numer telefonu kontaktowego, datę urodzenia wszystkich członków drużyny.  Na zgłoszenia drużyn czekamy od 31.05.2021r. godz. 8.00 do 10.06.2021r. godz. 23.59 lub do wyczerpania liczby miejsc w grze (maksymalnie 45 drużyn, nie więcej niż 175 osób łącznie na 1 miasto).  Przynajmniej 1 osoba w każdej drużynie, zarejestrowanej w grze, musi być pełnoletnia.

Zgłoszenia należy przesyłać na adres e-mail:
•    dla Gdańska: gdansk@kierunek-europa.pl;
•    dla Krakowa: krakow@kierunek-europa.pl;
•    dla Warszawy: warszawa@kierunek-europa.pl;
•    dla Wrocławia: wroclaw@kierunek-europa.pl;

Odbiór kart do gry przez zarejestrowane drużyny będzie możliwy od godz. 9.30-10.20 w Punkcie Startowym gry. Jego lokalizacja w każdym mieście podana jest na profilach FB (linki poniżej).

Regulamin gry oraz więcej informacji można znaleźć na stronie Przedstawicielstwa KE W Polsce oraz na portalu Facebook:
Kraków:  https://www.facebook.com/events/378601366841441/

Wszelkie pytania związane z grą należy kierować na adres: biuro@exploring.pl