Rok Norwida 2021: Winszuję Wieszczowi!

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Rok Norwida 2021: Winszuję Wieszczowi!

Wydarzenie stanowi wielką akcję zbierania kartek urodzinowych dla Sztukmistrza – Kamila Cypriana Norwida z okazji 200-lecia urodzin poety, które mają miejsce dokładnie 24 września 2021 r.

Życzenia dla Norwida

Wykonane i dostarczone przez Was kartki roześlemy w Polskę do instytucji — podobnie jak my, zajmujących się podtrzymywaniem pamięci i propagowaniem twórczości Norwida, życząc im od Was i nas wszystkiego najlepszego z okazji 200-lecia urodzin Wieszcza.

Gotowe kartki uprzejmie prosimy dostarczyć do Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida (os. Górali 5, Kraków) do 19 września 2021 r. Można to zrobić osobiście (zostawiając kartkę w specjalnie do tego celu przygotowanym pudełku w Ośrodku, w godzinach otwarcia) lub pocztą na adres: Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida, os. Górali 5, 31-959 Kraków.

Bardzo prosimy o niewysyłanie do nas kartek mailowo.

Osoby nie posiadające w domu niezbędnych artykułów papierniczych lub preferujące kolektywne prace twórcze, zapraszamy 9 września (czwartek) 2021 r. w godz. 16.00-18.00 do Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida na wspólne wykonywanie kartek.

Wydarzenie odbędzie się w rygorze sanitarnym zgodnie z wytycznymi GIS, MKDNiS oraz wewnętrznymi regulacjami Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida.

Regulaminy wraz z procedurami bezpieczeństwa na czas epidemii COVID-19 znajdują się na stronie http://okn.edu.pl/strona-glowna/regulaminy/. Udział w wydarzeniu oznacza ich akceptację.

Ponadto w dniach 26-28 listopada 2021 zapraszamy na Norwid Festiwal 2021 pod hasłem „Dopokąd idę!...”, czyli krakowską odsłonę obchodów Roku Norwida z okazji 200-lecia urodzin poety. W programie panele dyskusyjne, recytacja, koncert, warsztaty kreatywnego pisania, spacer po Krakowie śladami poety oraz gra terenowa.

Więcej informacji wkrótce na www.nhlab.okn.edu.pl

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Szczegółowe informacje:
Nowohuckie Laboratorium Dziedzictwa
Ośrodek Kultury Norwida
os. Górali 5, 31-959 Kraków
tel. +48 12 644 27 65 w. 20, nhlab@okn.edu.pl
www.nhlab.okn.edu.pl
www.facebook.com/NHlabOKN