Świadomość Procentuje – bezpłatne warsztaty dla rodziców i dzieci

Kiedy

Od:  
Do:  

Świadome rodzicielstwo, akceptacja siebie, przyjaźń, marzenia i radzenie sobie z emocjami – takie zagadnienia czekają na rodziców i ich dzieci w programie Świadomość Procentuje.

Ruszyły zapis do III edycji bezpłatnego Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego Świadomość Procentuje, który odbędzie się już we wrześniu 2023.

ZAPISY DO PROGRAMU TYLKO DO 31 MAJA >> https://swiadomoscprocentuje.pl/zapisy-2023/

krakow

Cel programu
Celem programu jest kompleksowy rozwój mentalny dzieci i młodzieży przy równoczesnym stworzeniu przestrzeni dla rodziców i nauczycieli uświadamiając im, jak być wsparciem w rozwoju młodych ludzi, nie zapominając o sobie i swoich potrzebach. Chcemy, aby po naszym programie każde dziecko dowiedziało się, jak rozwinąć w sobie wszystko to, co najlepsze - wiarę w siebie, swój potencjał, marzenia i swoje możliwości.

Dlaczego świadomość procentuje?
Świadomość pozwala na szczegółowe określanie własnych doznań, potrzeb, emocji czy mechanizmów działania. Do pełnej samoświadomości potrzebna jest także znajomość posiadanych przez siebie talentów. Ci którzy są świadomi tego, jakie posiadają zdolności i możliwości, są bardziej pewni siebie, a samoświadomość pozwala na odnalezienie odpowiedniej drogi i zrozumienie tego, jakie jest nasze miejsce.

Dla kogo?
Program skierowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 3-19 lat, szkół podstawowych, szkół średnik, przedszkoli, a także dla rodziców i nauczycieli.

zajecia krakow

Przebieg programu
•    Program realizowany jest od 12.09.2023 do 17.11.2023
•    Podczas programu odbędzie się 11 warsztatów online dostosowanych do danej grupy wiekowej
•    Udział w programie jest całkowicie BEZPŁATNY
•    Podczas programu poruszane będą zagadnienia
•    W trakcie projektu uczestnicy dowiedzą się, jak budować poczucie wartości siebie, jak radzić sobie z emocjami i jak odkryć swoje marzenia i potencjał

Eksperci programu
•    Michał Zawadka - Ekspert rozwoju mentalnego młodych ludzi i rodzin
•    André Stern – francuski muzyk, autor książek i światowej sławy mówca.
•    Marzena Jankowska – psychoterapeuta i trener odporności psychicznej
•    Joanna Gdaniec – szkoleniowiec, trener mentalny
•    Monika Kluza – szkoleniowiec, trener mentalny dzieci i młodzieży

Chcesz dołączyć do wspaniałej przygody pełnej niezapomnianych wrażeń oraz odkrywania siebie?
Zapisz się już dziś na: https://swiadomoscprocentuje.pl/zapisy-2023/
Zapisy do programu tylko do 31 maja 2023.
Szczegóły programu Świadomość Procentuje na: www.swiadomoscprocentuje.pl

Program Świadomość Procentuje realizowany jest dzięki środkom zebranym z 1,5% podatku. Organizatorem programu jest World Healthy Living Foundation. Jesteśmy organizacją non-profit, która zajmuje się promocją i propagowaniem stylu zdrowego życia. Celem fundacji jest zachęcenie społeczeństwa do zmiany niezdrowych nawyków w kierunku prozdrowotnych – tych, które bezpośrednio przyczyniają się do poprawy ogólne pojmowanego zdrowia fizycznego i psychicznego.