Niezapomniane zimowisko z KOGIS

Kiedy

Od:  
Do:  

Kategoria

To najlepszy czas na rezerwację zimowiska 2019! Nie czekaj, zarezerwuj wymarzony obóz dla dzieci i młodzieży w Tatrach już dzisiaj! :)

Cała oferta dostępna na www.kogis.pl

Zarówno dla Smyków, jak i Starszaków KOGIS przygotował ofertę pełną... śnieżnych atrakcji! Obozy organizowane są w Białce Tatrzańskiej, a tam śniegu na pewno nie zabraknie :)

Niezapomniane zimowisko z KOGIS

Kogis zaprasza na obozy narciarskie oraz snowboardowe. Uczestnicy będą jeździli w najlepszych stacjach narciarskich w Polsce: w Białce Tatrzańskiej na Kotelnicy, Kaniówce i Bani oraz na stokach w Jurgowie, Kluszkowcach i Czarnej Górze. Dopiero zaczynasz swoją przygodę z nartami lub snowboardem? A może już świetnie jeździsz? Instruktorzy na pierwszych zajęciach podzielą uczestników na grupy według stopnia zaawansowania – tak, aby każda grupa trenowała adekwatnie do swoich umiejętności.

Dla zaawansowanych Uczestników przygotowano specjalną ofertę na maxa! Maksymalna liczba godzin jazdy na najlepszych stokach – to gwarancja świetnej zabawy!

Kogis nie zapomniał o łyżwiarzach!

Podczas tego obozu każdy Uczestnik nauczy się  bezpiecznej jazdy i podszlifuje swoje umiejętności. Świetni i lubiani instruktorzy zapewnią wyśmienitą zabawę!

Poza programem szkoleniowym na wszystkich czekają:

WYCIECZKA DO TERMALNEGO AQUAPARKU, TURNIEJ OSCYPKA, SLIDE SNOW, WIECZÓR REGIONALNY WRAZ Z PIECZENIEM KIEŁBASEK, MEGA TWISTER, XBOX KINECT ROOM, DART & ART. MASTERS, ZIMOWA DYSKOTEKA, TOBEEZ, PLANSZÓWKOWY ZAWRÓT GŁOWY, BILARD, BOUNCE OFF, BIAŁA INTEGRACJA I ZJAZDY NA GÓRCE, WIECZÓR FILMOWY Z GORĄCĄ CZEKOLADĄ I WIELE WIĘCEJ!

Niezapomniane zimowisko z KOGIS

TERMINY:
13.01.2019 – 19.01.2019,
20.01.2019 – 26.01.2019

Niezapomniane zimowisko z KOGISDostępny dojazd kolonijny z Krakowa 🙂

Śpiesz się liczba miejsc jest ograniczona!

Niezapomniane zimowisko – tylko z KOGIS

The website encountered an unexpected error. Please try again later.