Rodzinne ferie pełne atrakcji w Hotelu Bachledówka***

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Czerwienne - Bachledówka 353
Ciche

Kategoria

Ferie w Hotelu Bachledówka to wspaniała rodzinna przygoda w zimowej, niepowtarzalnej scenerii białych górskich szczytów i lasów. To już ostatni moment, aby zarezerwować Rodzinne Ferie pełne atrakcji!

ferie

Wspaniałe ferie w górach!

Podczas feryjnego wypoczynku Hotel Bachledówka*** proponuje mnóstwo atrakcji i wspaniałej zabawy dla najmłodszych oraz komfort i relaks dla rodziców.

ferie

Na najmłodszych Gości Hotelu Bachledówka czekają m.in.: zimowe zabawy na górce saneczkowej i bezpłatna wypożyczalnia sanek, warsztaty kulinarne Master Chef Junior, zajęcia edukacyjne dla dzieci „Laboratorium młodego naukowca”, seanse kina familijnego oraz liczne animacje dla dzieci w różnym wieku. A dla dorosłych – koncerty na żywo, wieczorki taneczne, biesiady po góralsku, fitness, Czyż to nie brzmi kusząco?

W ramach hotelowego pakietu feryjnego można wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach oraz uzyskać wiele zniżek, m.in.: na wyciąg narciarski – Czerwienne SKI, Stacja Narciarska Suche, Witów SKI czy też na baseny termalne: Chochołowskie Termy oraz Gorący Potok

ferie
Zapraszamy do Rezerwacji Pakietu Feryjengo Hotelu Bachledówka: https://bachledowka.pl/rodzinne-ferie-pelne-atrakcji/
☎️ 18 26 58 178
📧E: rezerwacja@bachledowka.pl
Mnóstwo zabawy, zadowolenie dzieciaków, a także wypoczynek i udogodnienia dla rodziców gwarantowane!