Baranki w pieluchach – cykl seansów filmowych

Kiedy

 

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Kino dla rodziców z dziećmi

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.
BILETY DLA RODZICÓW: 14 zł
5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans w Kinie Pod Baranami!

Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach i Baranków Dzieciom otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialnii M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

W czwartek, 22 sierpnia o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na pokaz najnowszego filmu Quentina Tarantino – „Pewnego razu… w Hollywood”. Na ekranie m.in. Brad Pitt, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie.

O FILMIE:

PEWNEGO RAZU… W HOLLYWOOD | ONCE UPON A TIME... IN HOLLYWOOD reż. Quentin Tarantino, USA/Wielka Brytania 2019, 161’

Dziewiąty film Quentina Tarantino, to wycieczka do Los Angeles 1969 roku, gdzie wszystko zaczyna się zmieniać. Gwiazda TV Rick Dalton (Leonardo DiCaprio) i jego wieloletni dubler/kaskader Cliff Booth (Brad Pitt) przyglądają się biznesowi, w którym spędzili lata, z trudem go rozpoznając.

Rynek Główny 27, Kraków
www.kinopodbaranami.pl

Telefon: 12 423 07 68 (informacje i rezerwacje)

E-mail:
kino@kinopodbaranami.pl (informacje, uwagi, propozycje)
kasa@kinopodbaranami.pl (rezerwacje, anulacje rezerwacji)

https://pl-pl.facebook.com/barankiwpieluchach