BARANKI W PIELUCHACH: ROCKETMAN

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Patronat Rodzinnego Krakowa

czwartek, 13 czerwca 2019, godz. 11.00

W czwartek, 13 czerwca o godzinie 11.00, w ramach cyklu Baranki w Pieluchach zapraszamy rodziców z niemowlakami na film Rocketman - inspirującą i poruszającą opowieść, osadzoną w muzyce Eltona Johna, w którego postać wciela się Taron Egerton.

Na naszych oczach chłopak z małego miasteczka stanie się jedną z ikon popkultury i największych osobowości XX wieku. W filmie zobaczymy także Jamiego Bella, Richarda Maddena i Bryce Dallas Howard.

ROCKETMAN | ROCKETMANBILETY: 14 zł
Widzowie z biletami z Baranków w Pieluchach otrzymują 20% zniżki na pobyt w Bawialni M. w stylu Montessori (ul. Kościelna 3).

O FILMIE:

ROCKETMAN | ROCKETMAN
(Dexter Fletcher) GB 2019, 125'

Nieprawdopodobna historia jednej z największych gwiazd muzyki w historii popu i rocka. Poznamy Eltona Johna na chwilę przed przełomem w jego karierze. Rocketman to niezwykła podróż przez życie – od nieśmiałego geniusza pianina Reginalda Dwighta po absolutną międzynarodową megagwiazdę popu, znaną jako Elton John.

O CYKLU:

Raz w tygodniu pokazujemy atrakcyjny film z bieżącego repertuaru, na który rodzice mogą przyjść wraz ze swoimi pociechami.

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych skierowanych do rodziców z malutkimi dziećmi. W każdy czwartek przed południem mamusie i tatusiowie mogą obejrzeć premierowy film na dużym ekranie, nie spuszczając oka ze swoich pociech. Światło na sali oraz przyciszony dźwięk nie zagłuszają bowiem spokoju maluszków. Mamy nie muszą się też martwić o ciężkie wózki, obsługa zawsze chętnie pomoże wnieść je na piętro.