Baranki w Pieluchach w Kinie Pod Baranami

Kiedy

 

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

Seans dla rodziców z małymi dziećmi w Kinie Pod Baranami

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha

DIUNA (reż. Denis Villeneuve)
czwartek, 28 października 2021, godz. 11.00

Kino Pod Baranami

Kino Pod Baranami zaprasza rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach.

kino dla dzieci i rodziców

W czwartek 28 października, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie zagości długo oczekiwana, widowiskowa Diuna w reżyserii Denisa Villeneuve’a – twórcy Blade Runnera 2049. W obsadzie filmu m.in.: Timothée Chalamet, Zendaya, Jason Momoa i Oscar Isaac.

Diuna to pełna gwiazd i rozmachu produkcja, będąca adaptacją kultowej powieści Franka Herberta. To epickie, ale też kontemplacyjne kino, przygotowane z prawdziwą miłością do pierwowzoru. Reżyserem filmu jest Kanadyjczyk Denis Villeneuve - twórca Blade Runnera 2049, Nowego początku i Sicario - który zdążył już wielokrotnie olśnić globalną publiczność swoim autorskim stylem.

W rolach głównych w Diunie wystąpiły młode gwiazdy: Timothée Chalamet i Zendaya oraz doświadczeni aktorzy (m.in. Rebecca Ferguson, Oscar Isaac, Josh Brolin, Stellan Skarsgård). Autorem olśniewających zdjęć jest Greg Fraiser (Lion. Droga do domu), a muzykę stworzył Hans Zimmer (do współpracy zapraszając między innymi Lisę Gerrard).
 
Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!
 
Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.

O FILMIE:

DIUNA | DUNE
reż. Denis Villeneuve, USA/Kanada 2021, 155’
 
Diuna opowiada historię niezwykłej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Temu genialnemu i utalentowanemu młodemu człowiekowi pisane jest wspaniałe przeznaczenie, którego on sam nie jest w stanie pojąć. Najpierw jednak Paul musi się udać na najbardziej niebezpieczną planetę we wszechświecie, żeby ratować rodzinę i rodaków. Na planecie wybucha zażarty konflikt o dostęp do niewystępującej nigdzie indziej, najcenniejszej ze znanych substancji. Wyzwala ona w ludziach ich największy potencjał. Ale wojnę przetrwają tylko ci, którzy pokonają swój strach.

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27, Kraków

(12) 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl