Czytamy i Oglądadamy w Agrafce | TAJEMNICZY OGRÓD

Kiedy

Gdzie

ul. Krowoderska 8
Kraków

Kategoria

Czytamy i Oglądadamy w Agrafce | TAJEMNICZY OGRÓD

Czytamy i Oglądamy to dobrze już znany krakowskim rodzicom cykl pokazów filmowych dla młodych widzów połączony z warsztatami rozwijającymi wyobraźnię.

W niedzielę 18 października o 11:00 zapraszamy miłośników filmu i literatury na pokaz TAJEMNICZEGO OGRODU, nowej adaptacji  jednej z najpiękniejszych baśni wszech czasów.

📖Czytamy:  Tajemniczy Ogród | Frances Hodgson Burnett
📽Oglądamy: TAJEMNICZY OGRÓD | The Secret Garden, reż. Marc Munden, Wlk. Brytania/Francja 2020, 99’

Gdy dziesięcioletnia osierocona Mary przybywa do tajemniczej posiadłości w Yorkshire, by zamieszkać ze swym unikającym ludzi wujem i jego bardzo zasadniczą gospodynią, nie może nawet podejrzewać, że właśnie zaczyna się najbardziej niezwykła przygoda jej życia. Mimo surowych zakazów, Mary zaczyna poznawać ukryte zakątki posiadłości, by wkrótce trafić na fantastyczny i ogromny ogród. To tu, wraz z miejscowymi chłopcami Dickonem i Colinem oraz bezpańskim, uroczym psiskiem, dziewczynka odkryje moc wyobraźni, przyjaźni i odwagi.

Kategoria wiekowa: 7+, film z polskim dubbingiem
✂Warsztaty: Jesienny tajemniczy ogród
Partner pokazu Znak Emotikon

Uczestnicy spotkania będą mieli szansę otrzymać egzemplarze książki "Tajemniczy ogród. Opowieść filmowa" autorstwa Lindy Chapman ufundowane przez Wydawnictwo Znak Emotikon.

Bilety: 13 zł
Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

Kino działa w reżimie sanitarnym