Dzień Pluszowego Misia w Kinie KIKA

Kiedy

Gdzie

Ignacego Krasickiego 18
Kraków

Kategoria

Dzień Pluszowego Misia w Kinie KIKA

Kino KIKA z okazji Dnia Pluszowego Misia zaprasza w sobotę 26 listopada o 12:15  na pokaz specjalny animacji "Przytul mnie. Poszukiwacze miodu" i wspólną zabawę w poszukiwanie miodu.

Na znalazców będzie czekać specjalna nagroda - książki Przemysława Wechterowicza i Emilii Dziubak "Gdzie jesteś, mamo?" i „Proszę mnie przytulić” ufundowane przez Wydawnictwo Ezop.

Dla najmłodszych Widzów, dla których będzie to pierwsza wizyta w kinie czekają okolicznościowe dyplomy.

O filmie:

PRZYTUL MNIE. POSZUKIWACZE MIODU, reż. Anna Błaszczyk, Polska/Chiny 2022, 70’

Mały Miś marzy o urodzinowym miodowym torcie. Niestety, Tatuś Miś nie może spełnić życzenia – wszystkie ule w lesie są już puste! Trzeba wyruszyć do Złotej Krainy, aby zdobyć najważniejszy składnik ciasta.

Ulewa zniszczyła wszystkie słoiki z zapasami złotego przysmaku. Nic nie uchowało się także w owadzich kryjówkach. Po podsłuchaniu rozmowy pszczół Mały Miś wie, że mnóstwo miodu znajdzie w tajemniczej Złotej Krainie, która na skraju lasu. Choć jego tata najchętniej zostałby w norze i uciął sobie drzemkę, niedźwiadek przekonuje go do wspólnego ruszenia ku przygodzie. To ma być jego pierwsza w życiu dłuższa wycieczka, dzięki której udowodni, że jest samodzielny i odważny! Animacja powstała na podstawie książki „Proszę mnie przytulić” Przemysława Wechterowicza z ilustracjami Emilii Dziubak.

Kategoria wiekowa 4+

Bilety w specjalnej cenie 15 zł.