„Kot w butach: Ostatnie życzenie” i nowości kina familijnego w Cinema City

Kiedy

Od:  
Do:  

Kategoria

Nowy rok w Cinema City rozpoczyna się w radosnym nastroju. Od 6 stycznia na dużych ekranach zagoszczą kinowe premiery - wyśmienity, animowany „Kot w butach: Ostatnie życzenie” oraz aż trzy komedie „W trójkącie”, „Wystrzałowe wesele” i „Na twoim miejscu”.

„Kot w butach: Ostatnie życzenie” to film, na który czekali fani kociego, awanturniczego kompana Shreka na całym świecie.

kino

Główny bohater tym razem doigrał się – angażując się we wszelkie możliwe awantury stracił osiem żyć, pozostało mu jedno, ostatnie. Ta wiadomość jest dla niego wstrząsem i na chwilę wytrąca go z dotychczasowego stylu życia. Ale szybko nadarza się okazja, aby odwrócić los. Kot w butach udaje się w misję, która pozwoli mu na wypowiedzenie ostatniego życzenia. Marzenie o wielu życiach, a także przypadkowo spotkani kompani towarzyszą mu w szalonej ekspedycji. Czytelny, ale nienachalny morał, doskonała ścieżka dźwiękowa i sprawnie poprowadzona akcja to największe atuty tej animacji, która podobać się będzie nie tylko młodym widzom. Film w Cinema City pokazywany jest w ramach Oferty Rodzinnej.

Animacja dla najmłodszych widzów – „Yuku i magiczny kwiat”

Dla najmłodszych widzów – „Yuku i magiczny kwiat”

Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć! Zanosi się na przygodę pełną wrażeń! W lesie zdającym się nie mieć końca można się zgubić, a wszędzie czyhają obce zwierzęta. Yuku ma jednak silną motywację, żeby trafić do oddalonych szczytów. Gdy jej babcia otrzyma legendarną roślinę, zazna szczęścia i wiecznej światłości. Nieoczekiwaną pomocą dla myszki podczas wędrówki okażą się piosenki grane na ukulele i zagadki, które usłyszała podczas rodzinnych wieczorów spędzonych w zamkowych piwnicach. Dzięki nim po jej stronie staną Lis i Lisica, a także Królik. Najgroźniejszy rywal, czyli Wilk pilnujący gór, może okazać się nie taki straszny, jak go malują!

Billie Eilish Live At The O2 (Extended Cut)

Muzyczny koniec stycznia można planować już teraz – 27 stycznia w Cinema City odbędą się pokazy muzycznego wydarzenia na żywo z Billie Eilish. Nigdy wcześniej niepublikowana, rozszerzona wersja filmu koncertowego zabierze widzów w urzekającą podróż po ścieżce muzycznej z albumu Eilish Happier Than Ever.

Informacje o repertuarze dostępne są na www.cinema-city.pl

Cinema City Kazimierz
Podgórska 34, Kraków - 12 254 54 54

Cinema City Zakopianka
Zakopiańska 62, Kraków - 12 295 95 95

Cinema City Bonarka
Kamieńskiego 11, Kraków - 12 299 99 99