Mała KIKA | WIKING TAPPI

Kiedy

Gdzie

Ignacego Krasickiego 18
Kraków

Kategoria

Mała KIKA | WIKING TAPPI

Filmowe spotkania dla młodych Widzów odbywają się w każdą niedzielę o 12:00. Po projekcjach na uczestników czekają ciekawe warsztaty. Bilety 13 zł.
Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa

WIKING TAPPI | Zestaw nr 3, reż. A. P. Morawski, T. Moult – Milewska, M. Kur, M. Cholerek, E. Borysewicz, Marcin Podolec, Kacper Zamarło, Ł. Kacprowicz, M. Graj, Polska 2018-19, 43’
Odcinki: BITWA O SZEPCZĄCY LAS, KIEPSKI PORANEK OLBRZYMA GRZMOCICHA, LEŚNA PUŁAPKA, TALENTY TAPPIEGO

Wiking Tappi to seria opowieści o dzielnym, dobrodusznym wikingu i jego przyjaciołach, które dzieją się w magicznym świecie rodem z folkloru skandynawskiego. Obok Tappiego i jego nieodłącznego druha, psotnego renifera Chichotka, widz ma okazję poznać chociażby wiedźmę Skrzypichę, trolla Gburka, elfkę Świetliczkę, kruka Paplaka, a ponadto smoki, olbrzymy, skrzaty i wiele innych baśniowych postaci. Jak to w bajkach bywa, są one zarówno dobre, jak i złe, ale nawet te, które z początku wydają się czarnymi bohaterami, dzięki pomysłowości Tappiego wkrótce dołączają do grona jego przyjaciół. W ten oto sposób bajki pokazują, że w każdym tkwi dobro, trzeba jedynie umieć je odnaleźć.

Kategoria wiekowa: 4+, po seansie warsztaty: Budujemy statki