"Nie czas umierać" w Kinie Pod Baranami

Kiedy

Kategoria

BARANKI W PIELUCHACH
dla rodziców i malucha:


NIE CZAS UMIERAĆ (reż. Cary Fukunaga)
czwartek, 14 października 2021, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

"Nie czas umierać" w Kinie Pod Baranami

Kino Pod Baranami zaprasza rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. W czwartek 14 października, tradycyjnie o godzinie 11.00, na ekranie pojawi się Nie czas umierać – nowa odsłona przygód agenta 007, w którego ponownie wcielił się Daniel Craig.

Nie czas umierać to już 25. część serii o słynnym agencie, Jamesie Bondzie. Film, wyreżyserowany przez Cary’ego Fukunagę (Beasts of No Nation, serial Detektyw) to prawdziwie globalna produkcja. Zdjęcia realizowane były m.in. w Londynie, Włoszech, Anglii, Szkocji, Norwegii oraz na Jamajce i Wyspach Owczych. Obok Daniela Craiga, w Nie czas umierać wystąpili również: Rami Malek (Bohemian Rhapsody), Léa Seydoux (Życie Adeli, Lobster), Ben Whishaw (Pachnidło), Naomie Harris (Moonlight) i Ana de Armas (Na noże).

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.


BILETY: 15 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.


UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

Zachęcamy do zabrania własnych kocyków i poduszek - nie będą one dostępne w sali.
 

O FILMIE:

NIE CZAS UMIERAĆ | NO TIME TO DIE
reż. Cary Joji Fukunaga, Wielka Brytania/USA 2020, 163'
 
James Bond opuszcza czynną służbę i cieszy się spokojnym życiem na Jamajce. Tymczasem jednak jego stary przyjaciel Felix Leiter z CIA zwraca się do niego o pomoc. Misja uratowania porwanego naukowca okazuje się o wiele bardziej zdradliwa, niż mogłoby się wydawać i naprowadza agenta 007 na ślad tajemniczego złoczyńcy, dysponującego nową, niezwykle niebezpieczną technologią.

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27
31-010 Kraków
12 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
www.e-kinopodbaranami.pl