PATRZ JAK KRĘCĄ w Kinie Pod Baranami

Kiedy

Gdzie

Rynek Główny 27
Kraków

Kategoria

BARANKI W PIELUCHACH dla rodziców i malucha:

PATRZ JAK KRĘCĄ (reż. Tom George)
czwartek, 22 września 2022, godz. 11.00
Kino Pod Baranami

PATRZ JAK KRĘCĄ w Kinie POd Baranami

W czwartek 22 września, tradycyjnie o godzinie 11.00, Kino Pod Baranami zaprasza rodziców wraz z niemowlakami na kolejny pokaz w ramach cyklu Baranki w Pieluchach. Na ekranie Patrz jak kręcą - pełne gwiazd połączenie klasycznego kryminału i błyskotliwej komedii. W obsadzie m.in.: Saoirse Ronan, Sam Rockwell, Harris Dickinson i Adrien Brody.

Pełen lekkości i humoru film Patrz jak kręcą osadzony jest powojennej Wielkiej Brytanii i opowiada o hollywoodzkim producencie filmowym, którzy postarania przemienić popularną sztukę teatralną w film. Kiedy członek jego ekipy ginie tajemniczą śmiercią, śledztwo rozpoczynają zmęczony światem inspektor Stoppard i paląca się do działania nowicjuszka Stalker.

Niedobrana para o skrajnie różnych charakterach, fascynujący świat kina i teatru oraz kryminalna zagadka. Patrz jak kręcą intryguje, wciąga, bawi i zachęca do wspólnego odkrywania tajemnic. Film kręcony był w prawdziwych londyńskich teatrach oraz imponujących wystrojem zabytkowych budynkach takich jak Freemasons’ Hall czy Hotel Savoy. W obsadzie znaleźli się m.in.: Saoirse Ronan (Kurier Francuski…), Sam Rockwell (Jojo Rabbit), Adrien Brody (Pianista), Harris Dickinson (W trójkącie) i David Oyelowo (Selma, Kamerdyner).

Baranki w Pieluchach to cykl seansów filmowych, na które mogą przyjść rodzice razem z niemowlakami. W czwartkowe przedpołudnia Kino Pod Baranami zaprasza do sali kinowej, dostosowanej do potrzeb maluchów. Podczas seansu na sali delikatnie świeci się światło, a dźwięk jest przyciszony. Nie trzeba się też martwić o ciężkie wózki - obsługa pomoże wnieść je na piętro.

BILETY: 16 zł
Dzieci uczestniczą w pokazie bezpłatnie.

UWAGA! ZBIERAJ PIELUCHY, WYGRYWAJ NAGRODY!
Kino Pod Baranami zachęca do kolekcjonowania biletów z pokazów cyklu Baranki w pieluchach! 5 pieluchowych biletów, to jeden bilet gratis na dowolny seans repertuarowy od wtorku do czwartku  w Kinie Pod Baranami!

O FILMIE:

PATRZ JAK KRĘCĄ | SEE HOW THEY RUN
reż. Tom George, USA 2022, 98’

Na West Endzie w latach 50-tych, w trakcie prac nad przygotowaniem filmowej wersji głośnej sztuki, ginie jeden z kluczowych członków ekipy. Sprawą morderstwa zajmują się zmęczony życiem inspektor Stoppard (Sam Rockwell) oraz młoda, entuzjastyczna policjantka Stalker (Saoirse Ronan). Ten pozornie niedopasowany duet zostaje wrzucony w wir wydarzeń kryminalnych, podejmując się ryzykownego śledztwa, by rozwikłać mroczną tajemnicę londyńskiego teatru.

KINO POD BARANAMI
Rynek Główny 27
31-010 Kraków
12 423 07 68
www.kinopodbaranami.pl
www.e-kinopodbaranami.pl