Klub Rodziców w ARTzonie

Kiedy

Od:  
Do:  

Gdzie

Kategoria

Spotkania dla rodziców

Celem działalności Klubu Rodziców w ARTzonie jest wsparcie rozwoju krakowskich rodzin z małymi dziećmi oraz rodziców oczekujących na dziecko. Program Klubu powstaje w oparciu ich potrzeby i pomysły, w ten sposób włączając rodziców i dzieci do wspólnych działań. Dzięki temu rodzice i opiekunowie małych dzieci mają okazję wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami.
Spotkania w ramach Klubu Rodziców w ARTzonie wpływają na wzrost kompetencji opiekuńczych i wychowawczych rodziców oraz opiekunów. Pełnią również funkcję integrującą środowisko, są okazją do rozmów na temat bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dziećmi oraz między rodzicami posiadającymi dzieci, a rodzicami oczekującymi dziecka, co pozwala przygotować się na nowe wydarzenie w ich życiu. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem, wspólnego spędzania czasu działania Klubu Rodziców w ARTzonie wzmacniają i pomagają w budowaniu więzi rodzinnych. Klub Rodziców w ARTzonie jest miejscem przyjaznym i bezpiecznym dla krakowskich rodzin. Klub ze względu na swoją lokalizację służy mieszkańcom dzielnic XVIII Nowa Huta i XVI Bieńczyce.

Po warsztatach odbywa się Wolna Strefa Rodzica – wstęp wolny.
Zapraszamy na spotkania w Klubie Rodziców w ARTzonie. Tutaj rodzice mogą wziąć udział w zajęciach edukacyjnych, warsztatach oraz spotkaniach ze specjalistami. Korzystając z idei naturalnego rodzicielstwa, opartego na nawiązywaniu bliskiej relacji pomiędzy rodzicami a dzieckiem, wspólnego spędzania czasu poprzez działanie Klubu Rodziców w ARTzonie chcemy wzmocnić i pomóc w budowaniu więzi rodzinnych.

Program na wrzesień 2019

Program:

17 września, wtorek 11.00-13.00 Spotkanie z psychologiem, prowadzenie Monika Lipowska-Hajduk, zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

17 września, wtorek, 13.00-14.00 Wolna Strefa Rodzica

24 września, wtorek, 11.00-13.00 Opieka zdrowotna w ciąży, porodzie i połogu, prowadzenie Aleksandra Kowalewska-Korta / Fundacja Prawo dla mam. Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

24 września, wtorek, 13.00-14.00 Wolna Strefa Rodzica

 

Zapraszamy również na program realizowany w ramach kampanii „Zdrowe żywienie – mądre myślenie”.

Wstęp 1 zł/spotkanie. Zapisy: k.szczesniak@okn.edu.pl lub klubrodzicow@okn.edu.pl

 

Klub Rodziców w ARTzonie realizowany jest dzięki wsparciu Biura Pełnomocnika PMK ds. Rodziny oraz Gminy Miejskiej Kraków.

 

Szczegółowe informacje:
ARTzona Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida
os. Górali 4, 31-959 Kraków
tel. 12 644 38 98, klubrodzicow[at]okn.edu.pl
www.artzona.okn.edu.pl
www.facebook.com/ARTzonaOKN