Cyrkomotoryka - Klub Rodziców

Kiedy

Gdzie

os. Dywizjonu 303 nr 1
Kraków

Kategoria

Cyrkomotoryka - Klub Rodziców

Klub 303 Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza na Cyrkomotorykę - nowe zajęcia w ramach Klubu Rodziców dla rodziców z dziećmi w wieku od 3 do 6 lat.

Pierwsze spotkanie już 15 lutego o godz. 13:30.

Cyrkomotoryka jest twórczym rozwinięciem popularnej metody pracy z małymi dziećmi Weroniki Sherborne. Pozwala wspierać rozwój człowieka oraz działać terapeutycznie, wykorzystując najbardziej uniwersalny język – mowę ciała i podstawowe formy kontaktu międzyludzkiego, takie jak dotyk, ruch czy wzajemne relacje fizyczne.

Zajęcia zacznie dynamiczna rozgrzewka, aktywująca dziecięce ciało i umysł. Po niej uczestnicy poznają i ćwiczą różne cyrkowe zajęcia – akrobatykę, żonglerkę, balansowanie czy klaunadę, ucząc się prostych cyrkowych sztuczek. Spotkanie zakończy chwila relaksu. To nie są zajęcia dla opiekunów, lubiących z perspektywy bezpiecznego podpierania ściany oglądać swoje pociechy, bo właśnie na wspólnych ćwiczeniach rodzica z dzieckiem opiera się Cyrkomotoryka. Ale nie należy zniechęcać się terminem akrobatyka – ćwiczenia nie są trudne technicznie i specjalnie męczące. Poradzi sobie z nimi każdy.

Liczba miejsc jest ograniczona, zapisy w Klubie 303: tel. 12 681 39 78, klub303@krakownh.pl)
Wstęp: 1 zł od osoby dorosłej/zajęcia. Z KKR3+ 50% zniżka.

Projekt współfinansowany ze środków Miasta Krakowa. Dzieci do lat 3 biorą udział w zajęciach wyłącznie pod opieką rodziców lub prawnych opiekunów.