Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Kiedy

Gdzie

Kraków

Kategoria

W niedzielę, 25 lutego o godz. 10:00 w Pałacu Krzysztofory odbędzie się kolejne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”.

Spotkania dla dzieci w Krakowie

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie
Pałac Krzysztofory, oddział Muzeum Krakowa, zaprasza na na kolejne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”.
Już w najbliższą niedzielę odbędzie się kolejne spotkanie z cyklu "Zaczarowany Kraków", gdzie poznamy kolejne legendy i opowieści Krakowa!
Nadal pozostajemy w świecie szopek, które nieodłącznie związane są z wiarą, a jak wiara to trochę opowieści mariackich, „jak pleban czarta przegonił”, oraz „szopka Stasia”, w czym poprowadzi nas niezwykła postać i legenda RMF-u, Pan Marek Rusinek!

„Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”, to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 10 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem. Spotkania odbywają się raz w miesiącu w niedzielne przedpołudnie (godz. 10.00) w Pałacu Krzysztofory.

Spotkanie dla dzieci w wieku 4-10 lat
Limit: 50 osób
Cena: 15 zł / dziecko (jeden opiekun wstęp wolny)
Konieczność rezerwacji miejsc oraz możliwość zakupu biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl