Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie

Kiedy

Gdzie

Kraków

Kategoria

W niedzielę, 4 grudnia o godz. 10:00 w Pałacu Krzysztofory odbędzie się kolejne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”.
Pałac Krzysztofory, Rynek Główny 35
Kraków

Spotkania dla dzieci w Krakowie

4 grudnia Pałac Krzysztofory, oddział Muzeum Krakowa zaprasza na kolejne spotkanie dla dzieci w ramach cyklu „Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie”.

Przechodząc ulicami Krakowa możemy zauważyć wiele ciekawych zjawisk, np. ilość gołębi na rynku, jednak niewiele osób wie, że zanim stada gołębi zaczęły rządzić rynkiem, mieszkały tutaj wiewiórki, w tym jedna bardzo sympatyczna wiewiórka Bogna, przyjaciółka trębacza Macieja, to o niej oraz o Jadwidze usłyszą nasi goście za sprawą Rafała Niemczyka, a wszystko w magicznej scenerii naszej wystawy stałej w podziemiach Pałacu Krzysztofory.

Rafał Niemczyk – autor ekranizowanego zbioru opowiadań, scenarzysta gier komputerowych, recenzent bajek dla dzieci oraz maratończyk. Uchylając rąbka tajemnicy powiemy wam, że za niedługo będzie nas bawić i uczyć za sprawą wydawnictw dla dzieci, gdzie przelewa na papier doświadczenie, jakie zebrał uczestnicząc od lat w spotkaniach i wydarzeniach dla rodzin i dzieci.  

Zaczarowany Kraków, czyli czytanie na śniadanie, to cykl spotkań dla dzieci w wieku od 4 do 9 lat, podczas których znani krakowianie czytają utwory związane z Krakowem.

Najważniejsze informacje:
Spotkanie dla dzieci w wieku 4-10 lat
Limit osób: 50 osób
Cena: 15 zł/dziecko (jeden opiekun wstęp wolny)
Konieczność rezerwacji miejsc oraz możliwość zakupu biletów w Centrum Obsługi Zwiedzających w Pałacu Krzysztofory, Rynek Główny 35, 31-011 Kraków,
tel.: 12 426 50 60, e-mail: info@muzeumkrakowa.pl

Serdecznie zapraszamy!