Filharmonia dla Dzieci, koncerty w Krakowie

Kiedy

Kategoria

Patronat Rodzinnego Krakowa

Gitary, Gitary Mnóóóóstwo Gitar!!!

26 WRZEŚNIA 2021, NIEDZIELA !
godz. 11.00, godz. 13.00, godz.15.00, godz. 17.00


Filharmonia dla Dzieci
Wprowadza w świat mistrzowskiej muzyki i sztuki. Zaprzyjaźniamy ze znakomitymi miejscami, najlepszą muzyką, sztuką, architekturą. Dodajemy odwagi, poszerzamy horyzonty, kształtujemy gusta, uczymy obycia, edukujemy i .. świetnie się bawimy!! Z uśmiechem wprowadzamy w koncertowy savoir – vivre, gdyż to pozwoli Dzieciom swobodnie się czuć w świecie najlepszej sztuki gdy dorosną. Otaczamy Dzieci pięknem muzyki i przestrzeni, dlatego zapraszamy Państwa do Hotelu Bristol w Warszawie, do Sali Balowej Hotelu Sheraton w Krakowie i Grand Hotelu w Sopocie. To miejsca legendarne, cudownie że otwierają swe podwoje dla Dzieci, stając się miejscem ich rozwoju i spotkania ze sztuką.Filharmonia dla Dzieci to koncerty prezentujące znakomitości muzyczne wielu gatunków od klasyki po standardy muzyki rozrywkowej.

Filharmonia dla Dzieci


Występują tu znakomici koncertujący na świecie artyści. Można tu rozmawiać z artystami, oglądać instrumenty z bliska i siedzieć na poduszkach. Wszystko jest tu na wyciągnięcie rączek.
Koncerty Filharmonii dla Dzieci odwiedziło już 30 tys. małych i dużych Słuchaczy! A po koncercie – najpiękniejszy rodzinny spacer – razem nad Wisłę!

26 września zagrają gitary elektryczne, klasyczne, akustyczne, elektro-klasyczne, gitara basowa, mandolina, ukulele i kontrabas! Będzie mnóóóóstwo cudownej muzyki od hiszpańskiej klasyki po gitarowe przeboje od Fernando Sora po Ericka Claptona i więcej!
Będą zabawy, wiedza, odkrycia i w zabawie ukryte rozwojowe ćwiczenia!
To będzie fantastyczny koncert na mnóóstwo, mnóóstwo gitar!!
Przygotujemy je dla wszystkich Dzieci ! Będą w nich zabawy, zagadki, obrazki i wiedza, by można było pooglądać, pomalować i pozgadywać w domu! Książeczki koncertowe pomogą Dzieciom utrwalać odkrytą wiedzę, zainspirują by opowiadać o wrażeniach, odkryciach i o sztuce. Za rok-dwa – będą w tym Mistrzami !
Chcemy także by rozmawiały o tym z Wami – Rodzicami, byście mogli być razem i obserwować ich rozwój!

Filharmonia dla Dzieci

Zapraszamy dzieci od 2 roku życia.
W przypadku mniejszych słuchaczy prosimy o telefon do biura. Mamy stałych słuchaczy nawet kilkumiesięcznych.
Jednak przez wzgląd na jakość dbamy o charakter koncertów.

KTO STWORZYŁ FILHARMONIĘ DLA DZIECI
Koncerty dla Dzieci “Filharmonia dla Dzieci” stworzyła i prowadzi Anna Szarek, miłośniczka muzyki, sztuki, podróży, przyrody, ogrodów i książek.
Wiolonczelistka, jedyna na świecie dwukrotna zwyciężczyni Międzynarodowego Konkursu im.Krzysztofa Pendereckiego, wyróżniona odznaczeniem Zasłużony dla Kultury Polskiej, Certyfikatem Dobroczynności Fundacji Dzieciom “Zdążyć z pomocą”, oraz licznymi medalami i nagrodami za osiągnięcia artystyczne i promocję kultury wysokiej. Z wykształcenia i zamiłowania także pedagog, o którym dzieci i młodzież piszą: “To prawdziwa radość i zaszczyt spotkać takiego mentora” ; “Jest Pani najlepszą >Panią do muzyki< jaką znam. Dziś sama próbuję dążyć do takiego ideału”, “Pani jest Najlepsza!!!”, “To wielkie szczęście gdy dziecko może spotkać Panią na drodze swojego rozwoju”.
Anna Szarek w ciągu minionej dekady zorganizowała w Polsce kilkaset koncertów w obsadzie polskiej i międzynarodowej, które odwiedziło ponad 100tys ludzi. Jest twórcą i i wieloletnim dyrektorem Międzynarodowego Festiwalu Perła Baroku, oraz Filharmonii dla Dzieci.

Filharmonia dla DzieciZAMAWIAJ ŚMIAŁO!
Bilety wyprzedają się szybko, więc zamawiaj śmiało! Dla komfortu naszych Gości obowiązuje u nas zasada PROSTY ZWROT:) W sytuacji konieczności odwołania koncertów - PO PROSTU odsyłamy Wasze wpłaty!

BILETY:
koszt biletu: 42 zł,
Każdy słuchacz musi posiadać bilet.
Zamówienie należy przesłać na mailem na adres: bilety@FilharmoniaDlaDzieci.pl
podając datę i godzinę wybranego koncertu.
Potwierdzenie REZERWACJI otrzymają Państwo – wraz z pozostałymi informacjami – w mailu zwrotnym :)
Będziemy wdzięczni za informację czy są Państwo zaszczepieni – ma to obecnie wpływ na liczbę uczestników koncertów  /informacja w pełni dobrowolna i z życzliwości. Dziękujemy :)

ZAKUP BILETU OZNACZA AKCEPTACJĘ REGULAMINU WYDARZENIA (dostępny na https://filharmoniadladzieci.pl/regulamin-filharmonia-dla-dzieci-krakow-sheraton-grand-hotel/)
BIURO WIDZA:
tel. 737-169-961 Pon-Pt 9-17
e-mail : bilety@filharmoniadladzieci.pl