Andrzejki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Kiedy

Od:  
Do:  

Kategoria

Andrzejki w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta

Andrzejki, to doskonała okazja do wspólnej zabawy przed okresem przedświątecznym, dlatego też kilka Klubów Ośrodka Kultury Kraków-Nowa Huta zaprasza do skorzystania z andrzejkowych propozycji. W programie znajdzie się aż sześć imprez dla dzieci.

Krakowskie andrzejki

Nowohuccy Organizatorzy tegorocznych zabaw andrzejkowych postawili na tradycję - będzie lanie wosku, ustawianie butów w długiego węża i obieranie jabłek. A poza tym tańce, muzyka, szaleństwa na parkiecie, konkursy i sportowe zmagania.
 
Poniżej prezentujemy kalendarz andrzejkowych imprez w Ośrodku Kultury Kraków-Nowa Huta. Chętnych do przyłączenia się do zabawy informujemy, że obowiązują zapisy i niewielkie opłaty wpisowe. Informacji szczegółowych udzielają poszczególne Kluby.

Imprezy dla dzieci odbędą się, 22.11 (godz. 17.00) - AbRaKaDaBrA w Klubie Dukat, 24.11 (godz. 10.00) - Andrzejkowe szaleństwa w Klubie Mirage, 25.11 (godz. 17.00) - Magiczne Kasztany w Klubie Pod Kasztanami, 26.11 (godz. 20.00) - Czary-mary w Klubie Herkules, 26.11 (godz. 17.30) - Taneczna zabawa w Klubie Zakole, 30.11 (godz. 18.00) - Wywróżę Ci szczęście w Klubie Jedność. To wydarzenia organizowane jest w ramach Budżetu Obywatelskiego 2020.

Szczegółowe informacje na www.krakownh.pl.