Egurrola Challenge – jedyny taki turniej tańca w Krakowie!

Kiedy

Gdzie

Kraków

Kategoria

Już w najbliższą sobotę Egurrola Dance Studio i Galeria Kazimierz zapraszają na kolejną edycję jedynego takiego turnieju tańca w Krakowie - Egurrola Challenge! Pokazy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, założyciel szkoły Egurrola Dance Studio.

Egurrola Challenge to gwarancja świetnej zabawy, mnóstwa emocji i pozytywnej energii!

​  Patronat Rodzinnego Krakowa [Kliknij i przeciągnij, by przenieść.] ​

Na scenie wystąpią młodzi tancerze z Egurrola Dance Studio ze szkoły w Krakowie, którzy zaprezentują się w najbardziej widowiskowych stylach tanecznych, takich jak hip hop, taniec nowoczesny i taniec jazzowy.
Występy młodych tancerzy obserwować będzie Agustin Egurrola, który wyróżni najlepszych z nich, wręczając im medale oraz dyplomy. To świetna okazja, aby spotkać się z jurorem najlepszych programów telewizyjnych, otrzymać autograf oraz zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.
– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców Krakowa na Egurrola Challenge – jedyny taki turniej tańca – mówi Agustin Egurrola, założyciel szkół Egurrola Dance Studio. To wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla uczestników, którzy zaprezentują swoje umiejętności, ale także dla publiczności, która zyska możliwość spędzenia czasu w świecie pełnym emocji, bez których my, tancerze, nie wyobrażamy sobie życia. Ten dzień wyjątkowy będzie również dla mnie, ponieważ nic nie daje mi tyle satysfakcji, co świętowanie sukcesów tancerzy Egurrola Dance Studio i widok uśmiechów na ich twarzach po zakończonym występie – dodaje.

Egurrola Challenge to nie tylko turniej tańca, ale też mnóstwo atrakcji dla publiczności. Jedną z nich będą animacje taneczne w czasie ich trwania każdy chętny, będzie mógł spróbować swoich sił w tańcu, a być może także odnaleźć nową pasję.
Zachęcamy do oglądania pokazów i dopingowania młodych tancerzy występujących w turnieju Egurrola Challenge.
Więcej informacji na stronie www.egurrola.com

3.06.2023 r., godz. 12:00
Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34

Wstęp wolny!

Patronat Rodzinnego Krakowa