Gra rodzinna "Rejs"

Kiedy

Kategoria

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana wraz z Fundacją "Hals" zapraszają do udziału w grze rodzinnej, która odbędzie się już 9 lutego 2019 r. (sobota) w ramach Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Żeglarskiej SHANTIES. Temat gry będzie związany z Wisłą i jej dopływami, z żeglowaniem i piosenką żeglarską!

Kreatywna zabawa dla całej rodziny

W grze mogą brać udział drużyny liczące od 2 do 4 osób - dzieci z rodzicami/ opiekunami. W dniu "Rejsu" każda drużyna otrzyma  taki sam zestaw ciekawych  zadań do wykonania, będzie także okazja  do zagrania w największą w Krakowie grę planszową o Wiśle. Wszystkie zadania będą  punktowane i oceniane. Wygra ekipa, która zdobędzie najwięcej punktów. Zapewniamy, że zadania nie będą trudne, będą jednak wymagać pomysłowości i kreatywności, a także zaangażowania całej drużyny.
Z powodów organizacyjnych w grze może wziąć udział maksymalnie 8 drużyn, dlatego konieczna jest wcześniejsza rejestracja, której można dokonać do 8 lutego 2019 r. wysyłając kartę zgłoszenia na adres: kkwiecien@cmjordan.krakow.pl.

rejs

Można też zarejestrować się telefonicznie  od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-16.00 lub w dniu „Rejsu” w budynku Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana, ul. Krupnicza 38 do godz. 13.30 (parter, portiernia CM).  Rejestracja w dniu gry, czyli 9 lutego 2019 roku, będzie jednak możliwa tylko w przypadku wolnych miejsc.
Start drużyn: Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana (ul. Krupnicza 38) o godz. 14.00 (zbiórka o 13.45 na parterze).
Nagrodą za zajęcie I, II i III miejsca będą bilety na koncerty w ramach XXXVIII Festiwalu SHANTIES, który odbędzie się w dniach 21-24 lutego 2019 r. (koncerty dla dzieci i dorosłych) oraz nagrody rzeczowe, ponadto każda drużyna otrzyma pamiątkowy dyplom uczestnictwa w grze.
Podsumowanie gry, ogłoszenie wyników i rozdanie nagród odbędzie się w Tawernie „Stary Port” ok. godz. 15.30.
Nagrody ufundowała Krakowska Fundacja Żeglarstwa, Sportu i Turystyki „HALS”.
Regulamin oraz karta zgłoszenia na http://www.cmjordan.krakow.pl

 

Centrum Młodzieży im. dr. H. Jordana
ul. Krupnicza 38, 31-123 Kraków
tel. 12 430 00 15 wew. 243