Koncert „Magiczny świat bajek”

Kiedy

Kategoria

Koncert „Magiczny świat bajek”

Krakowskie Forum Kultury serdecznie zaprasza na koncert „Magiczny świat bajek”, który odbędzie się 31 sierpnia o godzinie 11:00 w Altanie na Plantach, od strony ul. Westerplatte.

W sobotnie przedpołudnie odbędziemy niezwykłą muzyczną podróż w świat ulubionych bajek Disneya. Zwiedzimy Stumilowy Las w towarzystwie Kubusia Puchatka, wpłyniemy na wielkie wody południowego Pacyfiku pod przywództwem legendarnej Vaiany, by przez chwilę zanurkować z Małą Syrenką w niezmierzonych, morskich głębinach. Następnie wskoczymy na latający dywan wraz z Aladynem i dolecimy aż do indiańskiej wioski Pocahontas. Zaplątani na lianie z Tarzanem wylądujemy na gorącej sawannie, gdzie panuje Król Lew, a potem ochłodzimy się w mroźniej Krainie Lodu...  

Wystąpią : Anna Jakiesz-Błasiak oraz Mikołaj Miko Król – niezwykły duet artystów z bogatym doświadczeniem w zakresie animacji i edukacji muzycznej. Często występują w sztukach teatralnych dla dzieci i współpracują z wieloma instytucjami oraz ośrodkami kulturalnymi w Polsce.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny! W przypadku niepogody wydarzenia przeniesione zostaną do Sali Teatralnej Krakowskiego Forum Kultury (ul. Mikołajska 2, Mały Rynek).